פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא חוב הזוי לעיריית רמת גן - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
חוב הזוי לעיריית רמת גן - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
23/08/2016 17:00
שלום לכולם,

הסיפור הבא הוא על אטימות בירוקרטית ואיך עיריית רמת גן מנסה לשדוד אותי.

גרתי ברמת גן עד 01/09/2015, ברחוב באר אורה. לאחר מכן, עברתי לגור בהרצליה. עשרה ימים לאחר שעזבתי, ב-10/09/2015, התקשרתי לעיריית רמת גן, סגרתי את כל שאריות התשלומים שהיו שם ושלחתי פקס עם הודעה שאני כבר לא גר שם. העירייה כנראה איבדה את הפקס ואין לי שום הוכחה לכך ששלחתי אותו.

לאחר כחצי שנה, בפברואר 2016, התקשרו אליי מעיריית רמת גן ודרשו תשלום על חודשים ספטמבר עד דצמבר 2015. אמרתי להם שאני לא גרתי בדירה ההיא בתקופה הזאת ושלחתי שוב הודעה, הפעם באימייל. הם אישרו את קבלתה, ב-09/02/2016. וידאתי את הנושא גם עם בעל הדירה והוא אמר לי שהכל בסדר. הגדלתי ראש, התקשרתי לעירייה ווידאתי שוב שאין לי חוב. אמרו לי שאין.

בסוף יולי קיבלתי צו הוצאה לפועל ממשרד עורכי דין על סך 2659.71 ש"ח, מתוכם 826.02 שכר טירחה. הרמתי טלפון לעירייה, הנציגה לא הבינה מה אני רוצה ממנה. אמרה שאין כרגע שום חוב, שאכן שילמתי את הכל לפני שנה, כשעזבתי את הדירה, ולא רק זה - את החוב עבר ספטמבר-דצמבר 2015, שילם מישהו ב-20/07/2016. משיחותיי הרבות עם העירייה והעו"ד שלה, גיליתי שהבקשה לפתיחת תיק מולי הוגשה ב11/07/2016, התיק נפתח ב18/07/2016 וכאשר החייב (לא אני!) הגיע לשלם את החוב ב20/07/2016 בעירייה, העירייה גבתה ממנו את החוב בכרטיס אשראי, אך לא את שכר הטירחה של העו"ד.

אז המצב הוא שכרגע הולכים להוציא ממני בכוח 2659.71 ש"ח, על חוב שהיה לא שלי, על תקופה שלא גרתי בדירה, ושכבר שולם על ידי מישהו אחר.

פניתי לעיריית רמת גן ולמחלקת הגבייה שם, ולמרות שיש לי את כל ההוכחות שלא גרתי בדירה בתקופה בה נצבר החוב, ולמרות שבעל החוב כבר שילם אותו, עדיין דורשים ממני את שכר הטירחה. העו"ד של העירייה אמרה שהם מוכנים לרדת מ800 ש"ח לבערך 200 ש"ח, ואני לא מוכן לשלם שקל אחד על חוב שהוא לא שלי.

כרגע אני במצב בו אני חייב להגיש התנגדות להוצל"פ, אחרת יגבו ממני את כל הסכום בכוח.

אם יש לכם דרך יעילה לעזור לי לסיים עם הסיפור הזה, אשמח לשמוע על כך. יש לי את כל ההקלטות של השיחות והמסמכים שיוכיחו את טענתי.

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: חוב הזוי לעיריית רמת גן - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close