פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא בעיה עם עורך דין בהוצאה לפועל - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
בעיה עם עורך דין בהוצאה לפועל - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
23/05/2017 18:32
שכרתי עו"ד שתטפל בתיק שנמצא בהוצאה לפועל כשאני הזוכה.

היא אמרה שהיא גובה 20 אחוזים ממה שהיא מצליחה לגבות בסך הכל. ושבדרך כלל היא עושה קופה של 500 שח שמהם היא משלמת אגרות, ושהיתרה שבה היא לא משתמשת בסופו של דבר חוזרת אליי.

נפגשתי איתה, שילמתי לה 500 שח בצ'ק אבל שכחתי לבקש ממנה קבלה. כשניסיתי להתקשר אליה לשאול אותה בכמה כסף היא השתמשה, היא לא ענתה. גם להודעות לא הגיבה.

רק אחרי שהתקשרתי אליה ממספר אחר, היא אמרה שהיא עסוקה ותחזור אליי יותר מאוחר ושהיא לא מתעלמת ממני פשוט יש זמנים שהיא לא יכולה לענות לטלפון (דקה לפני שהתקשרתי אליה מטלפון אחר, התקשרתי אליה מהמספר שלי והיא לא ענתה). בכל מקרה ביקשתי ממנה להפגש שוב כדי לעשות תיאום ציפיות אך היא מסרבת. היא אמרה רק בטלפון. ושהיא תוכל להגיד לי בכמה השתמשה רק מחר כשהיא תהיה על המחשב.

יש לי הרגשה לא נוחה. אני לא יודעת אם היא מוצדקת אבל הגישה הזו שלא עונים לי, נכנסים לווטסאפ ולא קוראים בכלל את ההודעה, ועונים כשמתקשרים ממספר אחר לא מרגישה לי טוב.

אני חושבת לבטל את העסקה איתה. היא אמרה שהיא לוקחת רק 20 אחוז וה500 שקלים שהבאתי לה זה על האגרות וזה חוזר אליי מה שלא שומש. אני יכולה לדרוש ממנה להחזיר את הכסף שלא שומש?

איך מבטלים יפוי כוח של עורך דין בהוצאה לפועל?

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: בעיה עם עורך דין בהוצאה לפועל - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close