פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא בעיות עם הוצאה לפועל - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
בעיות עם הוצאה לפועל - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
20/06/2017 08:19
שלום,

הגיע לי מכתב שנפתח כנגדי תיק בהוצאה לפועל, על חוב לביה״ח אסף הרופא, על סך 850 ש״ח בעקבות ביקור במיון ב2013. הייתי בשירות הצבאי שלי באותו הזמן ועברתי תקופה מאוד קשה של גידול עצמות אלים והתעלמות מוחלטת מצד הצבא, הייתי במאות ביקורים אצל רופאים צבאיים ששלחו אותי הביתה בטענה שאין לי כלום, החוב על הביקור הזה היה באחת מהפעמים שלא היו מוכנים לפנות אותי מטעם הצבא והרגשתי שאני הולכת להתפגר מכאבים באותו לילה. לבסוף טופלתי בביטוח פרטי ועברתי ניתוח פרטי בזמן שצה״ל הגדיר אותי נפקדת. בסופו של דבר אחרי מלחמות קשות השתחררתי על רפואי נפשי 4 חודשים לפני תום השירות. זה סיפור בפני עצמו שצריך לתבוע את צה״ל על עוגמת נפש, גילוי מאוחר, המון כסף, הזנחת חייל והחיים שנפגעו, אבל עורך דין טען שאין לי סיכוי גדול מולם בקייס הזה.

בכל מקרה אני עקרונית לא מוכנה לשלם את החוב הזה עכשיו כי הייתי באחריות מלאה של צה״ל והתנערו ממני. מה עושים עכשיו? האם יש לי דרך לא לשלם את זה בלי להתחיל את התביעה הגדולה?

אובדת עצות ורוצה כרגע לפתור את הדבר הזה נקודתית לפני שיש בעיות עם הוצאה לפועל
תודה

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: בעיות עם הוצאה לפועל - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close