body{-webkit-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-moz-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-ms-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both}@-webkit-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-moz-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-ms-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-o-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}
פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא סעיף 19 א - פשיטת רגל - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
סעיף 19 א - פשיטת רגל - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
18/08/2014 14:37
אליסיה 18/08/2014 14:37
שלום,
אני נמצאת בעיצומו של הסדר עם הנושים לפי פש"ר סעיף 19א. סכום חובותיי עומד על 84,000 ש"ח לפי התביעות חוב שהתקבלו לפי העו"ד שניתן לי הוא נמצא כעת במגעים מול הנושים. לפניי שבועיים לערך הוא אמר לי שהוא סגר עם הנושים על סכומים
ולפניי כשבוע הוא אמר לי שהנושים רוצים "ליישר קו" ולקחת כולם את אותו אחוז לפי הגבוה.

לדוגמא, הוא סגר עם הבנק על 50% מהחוב, ועם פלאפון על 30% מהחוב. וכעת הוא טוען שפלאפון רוצים גם 50%. זאת על אף שהסכימו על אחוזים נמוכים יותר. כמו כן, הטענה העיקרית של העו"ד שלי היא שהנאמן הוא זה שיכול לסבך את העניינים ולדרוש מכולם סכום גבוה יותר, וזאת על אף שסוכם עם כולם כבר סכומים ספציפיים.

האם זה אפשרי?
בברכה,
אליסיה