body{-webkit-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-moz-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-ms-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both}@-webkit-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-moz-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-ms-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-o-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}
פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא היי שאלה - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
היי שאלה - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
22/08/2014 14:43
איציק 22/08/2014 14:43
הי לך אני יש לי 6 תיקים בהוצאה לפועל עכשיו אתמול חשבתי לעצמי אם אני מוריד מכל תיק את השכר טרחה של העורך דין אגרות וכל מה שדוחפים שם לחייב עוד לפני שזה הגיע להוצאה לפועל למשל סךך כל החובות הקרן זה 186.021 עכשיו היום זה עומד על 350 אלף שזה הרוב ריביות הוצאה לפועל וכל השכר טרחה שעורכי דין לקחו על כל תיק ואגרות וכולה השאלה בפשטר מה אני משלם בדיוק? מה אני אשם שהם לוקחים לי ריביות עד השמיים שגם ככה תמקורי לא אפשרי להחזיר וכל השכרי טרחה של העורכי דין בכל תיק?יש להם פיגור בממסד הזה יותר מקשים על החייב ובסוף לא רואים כלום ככה כי אין איך לשלם אשמח לתשובה