body{-webkit-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-moz-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-ms-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both}@-webkit-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-moz-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-ms-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-o-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}
פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא שאלה לגבי פש''ר - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
שאלה לגבי פש"ר - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
24/09/2014 12:03
אירית 24/09/2014 12:03
בחודש 7/12 ניתן צו כינוס בענייני, בחודש 05/13 הוכרזתי כפושטת רגל. משלמת מדי חודש סך של 1000 ש"ח לקופה הכינוס, ללא פיגורים ומגישה דוחות דו חודשיים בזמן.

סך החובות שלי ע"פ הנאמן עומד ע"ס 480 אש"ח, (באתר הוקלדו רק 250 אש"ח תביעות חוב).

הוא לא מוכן להכריע את החוב עד שאציע הצעה, אבל מנגד איך אוכל להציע הצעה אם אני לא יודעת מה גובה החוב לאחר הכרעה כדי שאתחיל לגייס כספים. מה עליי לעשות כדי שיכריע את החוב?

הנאמן הוא המנהל המיוחד. מצאתי תלונה על שיקים שדיווחתי שנגנבו בשנת 2009, איך אפשר לקבל פירוט של כל תביעת חוב ע"מ לבדוק שבטעות אף אחד מהשיקים הגנובים לא תבע אותי בטעות? האם אני יכולה לקבל פירוט תביעות חוב?