body{-webkit-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-moz-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-ms-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both}@-webkit-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-moz-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-ms-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-o-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}
פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא זהבית - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
זהבית - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
זהבית 26/09/2014
26/09/2014 00:38
זהביתתת 26/09/2014 00:38
הי יש לי חובות של בנקים שאני כבר לא יכולה להחזיר אני בת 29 אין לי נכסים או רכוש החובות בערך 280 אלף אין לי מושג איך הגיעו לזה אולי ריביות? טוב אז ככה אני חזרתי להורים שלי כי אין לי איפה ללכת עכשיו אני רוצה לדעת אם אני הולכת לפשיטת רגל לא יערבו את ההורים שלי ואף אחד בגלל שאני יושנת אצלהם הם רוצים לעזור לי אבל לא להיות מעורבים אפילו לשניה בכל מה שקשור לזה