body{-webkit-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-moz-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-ms-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both}@-webkit-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-moz-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-ms-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-o-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}
פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא ביטול שיק - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
ביטול שיק - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
29/01/2015 10:08
אלכסנדרה 29/01/2015 10:08
לפני כמה חודשים, ביטלתי שיק עקב ביטול עסקה. הסיבות לביטול העסקה לא בדיוק היו מקובלות על הצד השני והיום קיבלתי שיחה מהוצאה לפועל - דורשים את סכום השיק + ריבית (בלי כל התראה בכתב - זה נורמלי??). אני יודעת שיש אפשרות להגיש התנגדות, אבל אשמח לשמוע קצת מה מחכה לי ואיך יהיה חכם להתקדם. האם כדאי לי להגיש התנגדות? אשמח גם להתייעץ לגבי הנסיבות לביטול השיק ולראות אם יש לי סיכוי, או שבאמת לא היה בסדר לבטל את השיק. זה לא סכום מאוד גדול, כך שאם צריך ליווי של עו"ד לא נראה לי שזה שווה מאבק.