body{-webkit-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-moz-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-ms-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both}@-webkit-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-moz-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-ms-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-o-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}
פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא שימוש באשראי על ידי חברת הוט - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
שימוש באשראי על ידי חברת הוט - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
19/04/2015 11:57
אלון 19/04/2015 11:57
מה אפשר לעשות נגד hot במקרה שהאשראי שלי ניתן בעבור תשלום חובות (בתשלומים), והם השתמשו בו גם לעדכון הוראת קבע והורידו לי 440 שח בלי אישור ולא מוכנים להחזיר את הכסף עד אשר תועבר הוראת קבע. אני לא מנוי בחברת הוט ורק עזרתי למישהו. הנציגה של הוט הודתה שהנציגה שעדכנה כנראה עשתה טעות (מוקלט) ועדכנה את זה כהוראת קבע.

איך זה שהם יכולים להעביר כרטיס אשראי לתשלום בהוראות קבע מבלי לקבל אישור חתום על כך ?