body{-webkit-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-moz-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-ms-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both}@-webkit-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-moz-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-ms-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-o-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}
פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא חברת hot טוענת שיש לי חוב! - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
חברת hot טוענת שיש לי חוב! - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
30/08/2015 14:43
מיה 30/08/2015 14:43
היי,
קיבלתי מכתב מעוד של חברת hot שיש לי חוב אליהם. הם טוענים שעשיתי מנוי ושלא כובדו התשלומים. לאחר בירור איתם הם גם טענו שהיה אצלי טכנאי בתאריך מסויים. כמובן שלא היה ולא נברא וזה מילה שלי מול מילה שלהם! הם דורשים שאשלם אם לא הם מוציאים לי הוצאה לפועל וצו עיכוב יציאה מהארץ!!! והם לא מוכנים להשמיע לי הקלטת שיחה או להראות לי מסמך שחתמתי עליו... מה לעשות??