body{-webkit-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-moz-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-ms-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both}@-webkit-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-moz-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-ms-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-o-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}
פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא מה עושים מול הבנק? - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
מה עושים מול הבנק? - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
31/08/2015 12:25
חיים לוי 31/08/2015 12:25
שלום לך

יש לי חשבונות ב-2 סניפים של בנק. אחד בבנק לאומי עם מינוס של 100,000 ש"ח בערך ומסגרת בגובה דומה. והשני בבנק דיסקונט עם מסגרת של 70,000 ש"ח ומינוס בגובה דומה. העסק שלי בקשיים והתזרים מזומנים בירידה. אין לי יותר אפשורת לקבל מסגרת גדולה יותר בבנק. הבנקים לוחצים שאני אביא כסף אחרת הם יחזירו שיקים. אני לא רוצה להתקע בלי יכולת להפעיל את העסק. האם תוכלו להמליץ לי איך להתמודד מול הבנקים בנקודה הזאת, על מנת לקבל עוד אוויר לנשימה? האם במידה ואקח עורך דין יש אפשרות לשפר תנאים מול הבנקים או להגיע להסדר תשלומים מבלי לפגוע במסגרות האשראי? אודה על תשובתכם.
חיים