body{-webkit-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-moz-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-ms-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both}@-webkit-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-moz-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-ms-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-o-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}
פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא עיקול מרשות השידור שעושה לי בלאגן - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
עיקול מרשות השידור שעושה לי בלאגן - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
04/02/2016 13:58
קטרין 04/02/2016 13:58
שלום וברכה,

זקוקה לעצה קטנה: רשות השידור עיקלו חשבוני בבנק מאחר ולא שולמה האגרה בשנים 2010-2011 שנים שבהם שהיתי בקנדה. שלחתי מסמכי תושב חוזר ואישורים שונים המעידים על כך. אין קול ואין עונה. בנתייים חוזרים צ'קים והבנק עצבני ונגרמות בעיות אך אין עם מי לדבר שם? מה לעשות? האם לתבוע?(אם כן את מי) או אולי לשלם ולהסיר העיקול ואז לדרוש החזר (ואם כן אז ממי?) האם אני חייבת לקחת עורך דין על מנת לטפל בעיקול הזה או שיש דרך לעשות את הדברים לבד?

תודה רבה.