body{-webkit-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-moz-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-ms-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both}@-webkit-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-moz-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-ms-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-o-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}
פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא שיקים והוצאה לפועל - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
שיקים והוצאה לפועל - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
25/06/2016 21:53
אנדריי 25/06/2016 21:53
יש עליי חוב שלא שייך לי, פנקס הצ'קים שלי נגנב ובן אדם מסויים שכבר היה בכלא על עבירות עבירה, סביר להניח גם על המקרא הזה פיזר צ'קים שלי לחברת חשמל , אורנג' ועוד.

יש לי תלונה במשטרה שהצ'קים נגנבו, אבל המצב קצת פיקנטי כי החתימות שם הם שלי, כי הוא ביקש שאני אחתום לו על פנקס ריק כדי שהוא יעזור לי להשכיר דירה.

מה אפשר לעשות במקרה הזה, האם שווה בכלל ללכת לבית משפט או פשוט לשלם להם וזהו? סכום של החוב ישלח בפרטי, כו גם פרטים נוספים של אותו עניין . תודה מראש