body{-webkit-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-moz-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-ms-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both}@-webkit-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-moz-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-ms-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-o-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}
פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא הדרך היעילה לסיום חובות בהוצאה לפועל - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
הדרך היעילה לסיום חובות בהוצאה לפועל - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
25/07/2016 22:33
סימה 25/07/2016 22:33
יש לי כמה תיקים בהוצאה לפועל שגרמו לחשבון שלי להיות מוגבל מבנק ישראל.

החשבון לא מוגבל על צ'קים או משהו אלא רק בגלל ההוצאות לפועל. החובות שלי בהוצאה לפועל עומדים על 30.000 ₪.

ברצוני לשלם אותם כדי להסיר את ההגבלה בחשבון. השאלה שלי מה עדיף לשלם הכל במכה בלשכת הוצאה לפועל או לבקש צו תשלומים? האם כדאי להתקשר לעורך דין ובכל תיק להגיע להסדר או אולי להנחה ולשלם?

הפחד שלי שאשלם לעורכי הדין והם לא ישלחו ביטול להוצאה לפועל ואז אמצא את עצמי רודפת אחריהם. תוך כמה זמן מאז ששילמתי להם הם אמורים לשלוח ביטול? ותוך כמה זמן זה מגיע לבנק ישראל ששילמתי ומסירים לי את ההגבלה?

אשמח לתשובות ברצוני לסיים את זה כבר.

תודה מראש על העזרה האדיבה שלכם!