body{-webkit-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-moz-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-ms-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both}@-webkit-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-moz-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-ms-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-o-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}
פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא עיקול חשבונות בנק על חוב ארנונה - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
עיקול חשבונות בנק על חוב ארנונה - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
26/07/2016 22:26
ליאתי 26/07/2016 22:26
שלום רב,
שאלה בנושא עיקול חשבונות בנק.

אני גרה בדירת שותפות בירושלים וטרם הסדרנו תשלום ארנונה ל2016.

היום להפתעתי הבנק הודיע כי עיקלו לי את החשבון משום שישנו חוב בארנונה של כ-5000 ש"ח.

חייבת לציין שלא קיבלנו שום התרעה על עיקול למרות שהעירייה טוענת שהם שלחו בדואר רשום. החשבון הינו על שמי ועל שם שותפותיי ואילו העיקול נעשה רק אצלי מאחר ואני כתובה ראשונה.

האם אני יכולה לתבוע את העירייה על כזה דבר? לא קבלתי שום התרעה, אין היגיון בכך שיעוקל כל הסכום עלי למרות שאני מתגוררת עם שותפות, ונוסף לכך לא נותנים לי לשלם את החוב מאחר והחשבון מעוקל!!

אשמח לעזרתכם
תודה