body{-webkit-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-moz-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-ms-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both}@-webkit-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-moz-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-ms-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-o-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}
פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא איך אתם עוזרים לי? - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
איך אתם עוזרים לי? - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
27/09/2016 11:27
אבי לוי 27/09/2016 11:27
היי שאלה:

חתמתי חוזה עבור עסקה מסויימת אצל עו"ד יחד עם בעל העסק. שילמתי את מלוא התשלום בעבורה.

בעל העסק חתום לי בחוזה על ערבות אישית במידה והעסק פושט רגל שהוא ערב להחזיר לי את התמורה היחסית עבור יתרת הזמן שנשארה בפועל.

מישהו סיפר לי לאחרונה שבמידה והעסק פושט רגל לא ניתן לתבוע את בעל העסק בערבות אישית מכיון שאם העסק פשט רגל אוט
ומטית גם בעל העסק מוגדר כפושט רגל.
האם זה נכון ?

ואם כן מה כן ניתן לעשות ?