body{-webkit-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-moz-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-ms-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both}@-webkit-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-moz-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-ms-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-o-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}
פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא איך הכי טוב לטפל במצב? - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
איך הכי טוב לטפל במצב? - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
25/10/2022 23:26
רמי 25/10/2022 23:26
שאלה ספציפית,
יש לי כמה עיקולים גדולים בחשבון ושני עיקולים של הוצל״פ, לא יכולתי להסתדר עם זה וכעת כבר קיבלתי הידעה שאני נחשב מוגבל בעל אמצעים
אני רוצה להתחיל לשלם את זה, וכרגע יש לי כבר מספיק בחשבון כדי לסגור עיקול הוצל״פ אחד בסך 9 אלף שקל.

כל העיקולים ישנים ולא ״אפקטיביים״ אז אני לא דואג שהכסף יזוז לאנשהוא ובינתיים מתחיל למלא את החשבון.

השאלה: מה הדרך המהירה ביותר לשלם את זה מתוך כספי החשבון? התקשרתי להוצל״פ, אמרו לי להוריד טופס ולהחתים את מי שאני חייב לו, וזה 45 ימי עסקים

- נראה לי משוגע להמתין כל כך הרבה
- מי שאני חייב לו (העיקול הוצלפ הזה) כבר עזב את הארץ ולא עונה לחלוטין באף מדיה