פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא בנקאות - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
בנקאות - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
בנקאות
14/07/2014 15:04
שלום. מבקש עזרא להבין את הנושא. תודה.

היה לי חשבון בבנק א, שנשארו בו רק ההלוואה. כל חודש הפקדיתי בו כסף. דרך חשבון אחר בבנק אחר, נודע לי על העיקול והוצל"פ בגלל בנק א, התקשרתי לעו"ד שמונה לי. התברר לי שהיה פער בחשבון , בנק שלח מכתבים ונישה לתקשר איתי, לא היתה תגובה ....וזאת התוצאה.

התברר לי גם שבנק שלח כל המכתבים לכתובת של גרושתי, ג ר ו ש ת י. האוייב מספר אחד שלי. עכשיו התגלות זאת נוצרה לי בעיות גדולות. חשבון שלי בלבד. מאיפה יצאה כתובת של גרושתי במערכת - לא יודעה.

מעולם לא גרתי שם. וברור שלא מסרתי אותו. גם נכון לציין שפרטים בבנק א - לא עדכניים. עכשיו אני בחו"ל. אבל יש כתובת לפי משרד הפנים. נכון. אני מבין שאיפהשהוא ניהלתי לא נכון את החשבון וצריך לשלם על זה ,כל המכתבים עם התראות עולות הרבה כסף.אבל גם בנק פעל בדרך רשלנית וצנעת הפרט.

עו"ד שמונה לא חושב שזה חשוב. לפיו בנק פעל נכון. במכתב הסדר ששלח לי באימייל, שם שלי, כתובת של גרושתי ות.ז. אחר לגמרי. וזה אחרי שיחות איתו. ועל הטיפול של עורך דין יש עליי לשלם כ 6000 ש"ח. מה אתם חושבים.

תודה על התגובה

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: בנקאות - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close