פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא מקווה שתוכלו לעזור ולענות! - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
מקווה שתוכלו לעזור ולענות! - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
25/09/2016 18:45
בעבר (הלא רחוק - אולי קצת יותר משנה) היה לי משפט מול דיירת שלי. הסיפור היה שברגע שהודעתי לה שאנחנו לא מחדשים חוזה כי אנחנו רוצים למכור היא הפסיקה לשלם דמי שכירות וגם לא פינתה את הדירה בסיום החוזה.

כמובן שהגשתי תביעה - הגעתי לארץ ( אני גרה בחול) למשפט ובמשפט השופט נתן לה צו לפנות עד תאריך מסויים ( חודשיים מיום המשפט) ובאם לא תפנה באותו יום עד שעה מסויימת תחוייב בקנס של 50 אלף ש״ח.
כמובן שבאותו יום היא לא פינתה ואת המפתח קיבלנו ( אחרי שאנחנו הוצאנו שליח אליה) רק כעבור כמה ימים.

מיותר לציין שהקנס לא שולם והגשנו הוצל״פ.באותו דיון שהיה קיבלתי מעורך דינה תביעה . הוא פשוט נתן לי בלי לומר מה זה אבל הגשנו תביעה שכנגד.

קצת לפני הדיון שנקבע קיבלנו הודעה שעורך הדין שלה מבקש להוציא עצמו מהתביעה מאחר ואינו מייצג אותה עוד. הוא נדרש להמציא את הפרטים שלה כולל מספרי טלפון אבל טען שאין ברשותו והיא לא עונה גם לו.
לדיון שנקבע היא לא הופיעה.

כמובן שזכינו בתביעה ובית המשפט חייב אותה לשלם את הסכום שדרשנו כולל הוצאות - סך הכל עמד הצו על 170 אלף ( אני חושבת)
עורך הדין שלי ( שאני מאוד מעריכה) אמר שאומנם זכינו אבל אין מה לעשות עם החוב.
גם ככה יש כבר תיק בהוצאה לפועל על הקנס של 50 אלף שכמובן שעד היום לא שולם ולפתוח עוד תיק יעלה לנו בעוד הוצאות ושקרוב לוודאי לא נראה ממנו כלום.

אנחנו לא יודעים איפה היא נמצאת אבל כן יודעים שאפשר להשיג את הבן שלה ( שעד החוזה האחרון היה חתום על כל החוזים והכל התנהל מולו)

השאלה שלי היא האם באמת אין מה לעשות? 200 אלף שקל שפשוט הלכו?

זה מעבר לחובות שהיא השאירה לי בארנונה בחשמל בועד הבית ובכל גוף אפשרי.

מעבר להוצאות המשפט שהייתי צריכה לשכור את שירותיו של עורך הדין על מנת להגן על עצמי מהתביעה שהגישה.

מה החוק אומר? האם היא פשוט יכולה לתבוע אנשים? ופשוט לא להתייצב למשפט?

זוהי לא הפעם הראשונה שהיא עושה דבר כזה... אנחנו המשפחה השניה שאנחנו יודעים אולי קיימים עוד שהיא עושקת.

כבר שכנעתי את עצמי שאת הכסף אני לא אראה אבל המחשבה שהיא עושקת עוד משפחות וממשיכה לחיות את חיה כשהיא עושה נזקים לאחרים מציקה לי...

האם יש דרך לעשות משהו?

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: מקווה שתוכלו לעזור ולענות! - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close