body{-webkit-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-moz-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-ms-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both}@-webkit-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-moz-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-ms-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-o-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

פורום פשיטת רגל

הוספת תגובה ל - הכנה לפני הליך חדלות פירעון
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
06/08/2022 23:36
דניאלה רוסו 06/08/2022 23:36
היי,
אני כרגע בפלוס בעוש בגלל עוד הלוואה שלקחתי.
סך כל החובות כ 300 אלף, ובקרוב (בעוד כחודשיים), אתחיל הליך חדלות פירעון - כלומר לפני שהבנקים והנושים ישימו לב למצב.

איך עליי להתנהל בחודש חודשיים הקרובים?
עורך דין אחד הציע לי לשמור חשבוניות כדי להסביר על מה הוצאתי כסף, למה לקחתי הלוואה נוספת שידעתי שאין לי להחזיר?
אני בעצם משתמשת למחיה בסיסית, בכספים שאני יודעת שאצטרך להכניס לחדלות הפרעון.

שאלה נוספת:
יש לי קופת פנסיה שעומדת על כ150 אלף שח + הבטחת הכנסה + 3700 שח אובדן כושר מביטוח לאומי שככל הנראה יאשרו לי (עדיין לא הגשתי תביעת נכות + אולי תביעת אובדן כושר את הביטוחים הפרטיים + קצבה רטרו מהביטוחים.

האם יגעו לי בכספים האלו?

רווקה, אין לי ילדים.
אין נדלן, אין רכב, אין קופות או חסכונות כלשהם. אין ערבויות / ערבים.

תודה