body{-webkit-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-moz-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-ms-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both}@-webkit-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-moz-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-ms-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-o-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}
פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא יש עילה לתבוע את הבנק? - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
יש עילה לתבוע את הבנק? - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
20/05/2018 21:48
ברק 20/05/2018 21:48
שלום רב!
ברצוני להתייעץ עם עורך דין בנוגע לתקלה בבנק שגרמה לי נזק כספי בתיק ניירות הערך שלי.
הסיפור בקצרה:
הבנק העביר אותי סניף,לכן נחסמה בפני האפשרות לגלוש באתר או באפליקציה ליום מסחר.נמנע ממני להשתמש בתיק ניירות הערך שלי(יכלתי רק בעזרת יועץ,עד שהשגתי אחד לקח המון זמן,ונתנו לי שירות חלקי ולוקה בחסר),נמנעה ממני האפשרות לנתח את המניות על פי גרפים וכו'.
אני מוגד כסוחר ומבצע באופן יומיומי כמעט פעולות.
האם יש לי בסיס לתביעה?