body{-webkit-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-moz-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-ms-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both}@-webkit-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-moz-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-ms-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-o-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}
פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא הסדרת חוב מטורף בעירייה - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
הסדרת חוב מטורף בעירייה - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
08/08/2019 10:52
רחלי 08/08/2019 10:52
שלום,
פניתי לעירייה על מנת להסדיר תשלום ארנונה אחרי שלא גרתי בעיר 7 שנים.
נאמר לי שיש חוב בחינוך ואינם יודעים על מה.

פניתי לחינוך שגם שם לא ידעו להסביר על מה , לאחר בירורים הפקידה מסרה לי שהזמינה איש מחשבים והחוב הוא בגין חינוך ילדי ששהה במעון תחת פיקוח העירייה לפני 11 שנה לדבריה החוב היה 6000 שח וכיום עומד על 16000 שח.

אני זוכרת ובטוחה ששילמתי חודש בחודשו (הרי לא היו נותנים לי להשאיר את הילד במעון אם לא הייתי משלמת).

אשמח לעצתכם, האם יש מה לעשות לצורך טיפול יעיל במקרה של חובות כאלה בעירייה? למי הייתם ממליצים לי לפנות על מנת לטפל בבעייה?

תודה מראש