body{-webkit-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-moz-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-ms-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both}@-webkit-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-moz-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-ms-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-o-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}
פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא בעיה עם הרישיון נהיגה - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
בעיה עם הרישיון נהיגה - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
25/12/2019 13:10
ריו 25/12/2019 13:10
שלום עורך דין נכבד

יש לחובות כספיים של קצת יותר מ-40 אלף שקל ב-3 תיקי הוצאה לפועל נפרדים. יש לי בעיה לחדש את הרישיון נהיגה שלי בגלל התיקים בהוצאה לפועל וראיתי שאתם יכולים לעזור. רציתי לדעת כמה זמן לוקח טיפול של עורך דין במקרה כזה, כמה כסף עולה השירות שלכם (אני בבעיה כספית אם זה לא ברור מעצם השאלה) והאם אתם מתחייבים לכך שההגבלות על הרישיון נהיגה שלי יוסרו?