body{-webkit-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-moz-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-ms-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both}@-webkit-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-moz-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-ms-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-o-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}
פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא שילמתי ואני עדיין מעוקל! - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
שילמתי ואני עדיין מעוקל! - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
16/02/2020 17:03
וואל 16/02/2020 17:03
שלום,
לפני איזה חודשים היה לי חוב על קנסות, המרכז לגביית קנסות הטיל עיקלוים על חשבון הבנק שלי. לפני חודשים סגרתי את כל החובות שלי. נארית עם 0 חובות כספיים.

במרכז לגביית קנסות אמרו לי שישלח אישור תוך שלושה ימי עסקים לבנק כדי להסיר את העיקול בחשבון.

עבר חודשים הבנק טוען שלא קיבל אישור, דיברתי עם המרכז לגביית קנסות טוענים ששלחו את האישור, וזה היה קרוב ל 10 פעמים ואני תוך משחק חתול ועכבר.
האם אפשר לתבוע בגין כך ששלמתי את כל החובות ואני עדיין מעוקל בחשבון?