body{-webkit-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-moz-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-ms-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both}@-webkit-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-moz-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-ms-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-o-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}
פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא איך מוציאים מהקבלן את הכסף?? - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
איך מוציאים מהקבלן את הכסף?? - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
09/09/2020 15:34
רועי 09/09/2020 15:34
שלום,
תבעתי קבלן פרטי ב-2017 וזכיתי, נפתח נגדו תיק הוצאה לפועל וניסיתי שלל דרכים לגרום לו לשלם - הגבלות שונות כמו איסור יציאה מהארץ, איסור פתיחת חשבון, עיקולים בבנק וכולי, עשיתי לו פעם אחת צו הבאה בו הוא הבטיח לשלם ולא עשה כן.

לא מזמן הגשתי בקשה למידע לדעת איזה עסקים יש לו ונמצאו 2 והגשתי עליהם עיקול, אבל אני בטוח שאין לו שם כלום כי הוא יודע שהוצ"ל עליו.
אני כבר לא יודע מה לעשות כדי להוציא ממנו את הכסף, מה שמצחיק הוא שבצו הבאה הוא ציין שלפעמים הוא מרוויח עשרות אלפי שקלים, ועדיין הוא לא משלם כלום.

הבנתי שאם אני מפעיל עורך דין אפשר להוסיף את עלויות שכ"ט לחוב שלו? האם יאשרו דבר כזה? מה העלויות? ומה עוד אפשר לעשות?
האם יש לכם דרך יעילה להוציא מהקבלן את הכסף שהוא חייב לי אחרי כל כך הרבה זמן??