body{-webkit-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-moz-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;-ms-animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both;animation:-amp-start 8s steps(1,end) 0s 1 normal both}@-webkit-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-moz-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-ms-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@-o-keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}@keyframes -amp-start{from{visibility:hidden}to{visibility:visible}}
פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא בעלי מסובך בחובות ואני חוששת - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
בעלי מסובך בחובות ואני חוששת - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
03/11/2020 09:36
מרינה 03/11/2020 09:36
בעלי ואני נשואים 3 שנים כאשר אנו לא בפועל בחשבון משותף, הוא עם חובות כגון הוצאה לפועל ואני נקייה עם חשבון מסודר משלי!

לי יש חשבון על השם שלי ומשפחה מרווקותי, ולו לעומת זאת חשבון מעוקל!

היחסים בנינו לא מזהירים, כל היום ריבים על כסף, הוא חרטטן לא קטן שמנסה לסבך אותי עם הלוואות כדי לכסות לו חובות!
השאלה שלי היא האם הוא יכול לקחת ממני את ההון העצמי שלי גם כאשר אנו מחליטים להתגרש? מזכירה שאנו לא בחשבון משותף ומעולם לא היינו, ההון העצמי שברשותי בזכותי, לעומתו שבלי שאיפות וצורך להתקדם, בזבזן לא קטן!
אשמח לעזרה