התמודדות מול הליכי הוצאה לפועל באמצעות עורך דין מיומן! חייב? נושה? פנה לקבלת ייעוץ משפטי אישי ללא התחייבות...
עורך דין הוצאה לפועל - התמודדות נכונה מול הליכי גביה בהוצל"פ


מנוהל על ידי לירון שיר משרד עורכי דין

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

אנחנו כאן בשבילך! סיוע מהיר אישי ומקצועי:
שם מלא
מספר טלפון
לחצו לשליחה
דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (10) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 10 reviews

לקחת עורך דין או להתמודד לבד?

Hebrew

כדאי לקחת עורך דין על מנת להתמודד מול מערכת ההוצאה לפועל, או שרצוי להתנהל לבד וללא ייצוג משפטי?

על השאלה הזאת ננסה לענות ופרט, על מנת שתבינו אחת ולתמיד עד כמה רבה חשיבותו של הייצוג המשפטי גם ובעיקר בהליכי הוצל"פ, ובין אם אתם בעלי חוב או חייבי כספים.

לשכות ההוצאה לפועל ברחבי ישראל פועלות בכפוף לחוק ההוצאה לפועל ומאפשרת לבעלי חוב לגבות את חובת באמצעות ניהול הליכים חוקיים כנגד החייב. במקביל, החוק מאפשר לאלה מאיתנו שנפתחו כנגדם תיקי הוצאה לפועל להתמודד מול הנושים בצורה חוקית ומוסדרת.

בכל אחד מהמקרים, בין אם הנך בעל חוב ובין אם הנך אדם פרטי או בעל עסק שהסתבך בחובות, הדרך הנכונה ביותר לפעול מול מערכת ההוצאה לפועל הנה באמצעות עורך דין מיומן ובעל ניסיון בתחום.

למרות שכל אחד ואחת מאיתנו יכולים לייצג את עצמם ולפעול גם ללא עורך דין אל מול לשכות ההוצאה לפועל ברחבי הארץ, הנתונים היבשים והסטטיסטיקה מלמדים כי התנהלות תחת ייצוג משפטי הולם הנה ערובה להצלחת ההליכים בשיעור ניכר בהרבה, לעומת אותם מקרים שבהם אין ייצוג של עורך דין.

התמודדות מול חובות בהוצאה לפועל באמצעות עו"ד

חייבי כספים שנפתחו כנגדם תיקי הוצאה לפועל נמצאים בדרך כלל במצב כלכלי קשה.

המחשבה האם להשקיע כספים לצורך שכירת שירותיו של עורך דין לבטח עוברת בראש, והאמת שזה מצב לא קל.

אבל ואבל גדול, חייבי כספים המיוצגים על ידי עורכי דין בעלי ניסיון בהליכי גביה בהוצל"פ יספרו לכם עד כמה שירותיו של עורך הדין עזרו להם להתמודד מול הנושים, מול עיקולים, מעקלים וההגבלות השונות שמלוות להליכי הוצל"פ.

ניסיון החיים מלמד כי עו"ד יוכל לחסוך לחייב הרבה כאבי ראש, הרבה זמן והכי חשוב: הרבה מאד כסף.

בין אם באמצעות הגעה להסדר נושים, איחוד תיקים או פניה להליכי פשיטת רגל - בכל מקרה לגופו, רק עו"ד בעל ניסיון יוכל להמליץ על דרך הפעולה הנכונה והאפקטיבית ביותר לגביך.

בכל מקרה, אנו ממליצים לפנות לקבלת ייעוץ משפטי פרטני, בכל מקרה שבו נפתחו כנגדך הליכי גביה בהוצאה לפועל או מיד לאחר שקיבלת מכתב התראה לפני פתיחה בהליכים.

גביית חובות באמצעות עורך דין

בעל חוב, רגע לפני שתרים ידיים ותוותר על הכספים שמגיעים לך, הרשה לנו להמליץ לך לפנות לעורך דין מנוסה, שידע לפעול לצורך גביית הכספים שמגיעים לך באמצעות ההוצאה לפועל ו/או ישירות מול החייב.

גם במקרים שבהם נראה שהכל אבוד, ואל מול כל אותם חייבים שנשבעו לך כי אין להם גרוש על הנשמה...

שירותיו של עורך דין המתמחה בהליכי גביה יבטיחו למקסם את האפשרות שלך לגבות את החוב. בין אם המדובר על צ'קים חוזרים, שטר חוב, פסק דין למימוש או חוזה שהופר.

באמצעות הפעלת עו"ד מיומן הסיכויים שלך לשוב ולראות את הכסף שלך טובים ביותר. אנו מציעים לך מתוך ניסיונו רב השנים בגביית חובות, ומבטיחים לעשות הכל על מנת שהכספים שמגיעים לך יחזרו ובריבית ראויה.

התמודדות מקצועית מול הליכי הוצל"פ - למה אנחנו הכי טובים?

לאורך השנים ייצגו עורכי הדין שלנו אלפי חייבים ובעלי חוב בהליכי הוצאה לפועל, בכל לשכות ההוצאה לפועל בישראל.

לקחנו חלק פעיל וייצגנו נושים וחייבי כספים באלפי תביעות שהגיעו לדיון בבתי המשפט בכל רחבי הארץ, אנו מכירים את חוק ההוצאה לפועל והתקנות על בוריים ובעברנו אלפי לקוחות מרוצים בדיוק כמוך.

אנו מציעים לכל נושה / חייב לפנות אלינו ללא כל התחייבות, להיפגש ולשוחח עם עורך דין מנוסה ולשמוע בדיוק מה אנחנו יכולים לעשות עבורך.

ניתן ליצור איתנו קשר 24 שעות ביממה ואנחנו מתחייבים לעשות הכל על מנת לסייע לך להתמודד מול הליכי ההוצאה לפועל והחוב הכספי בדרך המהירה והיעילה ביותר.

לשיחה אישית עם עו"ד מנוסה חייג/י כבר עכשיו: 072-334-1001


תאריך: 15/11/2020 16:56
 
close