עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

הוספת תגובה ל - שאלה לדיון עקרוני
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
24/07/2018 22:33
בדיון על קבלת הפטר הצענו את קופות הגמל והפנסיה שלי הכונס דרש שבקופה יהיה ס"ך של 200.000 ₪ כתנאי לקבלת הפטר בחישובים שערך השופט על 4 קופות שהצהרתי עליהן 2 בהראל ו2 בפניקס הגיע למסקנה שאין מספיק אני טענתי שערכתי חישוב ויש מספיק.בכדי לקצר הליך קמתי והצהרתי שככל שיחסר אני מתחייב להשלים עד לסכום הנ"ל השופט קיבל את דבריי ונתן הפטר חלוט ובתנאי שימולאו התנאים הנ"ל ואת הקופות נתן הוראה להמתין 6 חודשים בכדי שיהיו נזילותשלא ילקח מהם 35% מס הכונס לקח קופה אחת נזילה על ס"ך כ.70.000 ₪ כשבוע לאחר מיכן מהראל ובהגיע הזמן הנקוב היתקשה למשוך את היתר פנה לבימ"ש וזה הורה לי לפעול בכדי שהכסף יעבור אלייו אני תושב חדרה בן 68 טרחתי ונסעתי לת"א לפניקס ועמלתי קשות שיפסיקו להיתחמק והעבירו את הכסף לכונ"ר היצטבר בקופה ס"ך של 200.000 ₪ וקיבלתי הפטר חלוט והסרת כל המיגבלות חודשיים לאחר מיכן ניגשתי למשוך קופה אחרונה על ס"ך ........
18.000 ₪ תוך הבנה שמלאתי את שהושת עלי בבימ"ש והקופה הנ"ל שלי כספי פנסיה מוגנים אין אני יודע אם בטעות או בכוונה העבירו את הכסף לכונ"ר למרות שהצגתי בפניהם הפטר...
ואני דרשתי את הכסף מהראל הוסבר לי שנעשתה טעות והכסף הועבר לכונ"ר הראל ביטלו את הצ'ק ופנו לבימ"ש בבקשה למתן הוראות שעדיין לא נדונה נידרשנו להגיב 2 הצדדים שאלתי האם הכסף הנ"ל שייך לי או כפי שטוען הכונ"ר שייך לו האם למרות שניקבע בפסק הדין 200.000 הכונ"ר יכול לקחת 218.000 ₪ עלי להדגיש הקופה היתה חשופה לבימ"ש לא העלמתי מאומה
אנה לדון בשאלתי זו בכובד ראש בטרם תשיבו

בתודה ובכבוד רב,
גבי

close