עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

הוספת תגובה ל - הבנק הבינלאומי עשה לי עוול גדול
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
01/01/2019 13:08
בשנתיים האחרונות החשבון שלי התנהל בבנק הבינלאומי בסניף 59 החרושת בכרמיאל. תוך כדי הפכתי משכירה לעצמאית. בתקופה קצרה כשל חודשיים לא היו הכנסות בחשבון והחשבון נכנס למינוס ל 1500 ₪. משום מה גם לא ניתנה לי מסגרת על אף שהיו כמעט שנה מחזורים של כמה אלפים כל חודש. ביקשתי שוב ושוב הגדלת מסגרת, הלוואה או כל דבר שיעזור לי לא להיות בחריגה אך הבנק ביד קשה סירב לכל בקשה שלי.

לאחר חודשיים מקסימום שלושה שהמינוס עמד ולצערי לא היה לי כסף להפקיד כי עצמאי בתחילת דרכו לא תמיד יכול לשלוט בהכנסותיו. הבנק פשוט התעלם מבקשותי למסגרת, אציין שאין לי פקדונות אבל גם אין לי חובות, התנהלתי שנים בבנק הדואר ולמדתי לחיות ממה שיש ולא ממה שאין. את הבנק לא עניין והוא הגיש נגדי הליכים משפטיים להוצאה לפועל בגלל מינוס של 1500 ₪. ברגע שקיבלתי צ'ק ראשון מלקוחה ישר הפקדתי אותו וההליך המשפטי הופסק וביקשתי לסגור את החשבון.

לפני שבוע הלכתי לבנק דיסקונט לפתוח חשבון ונאמר לי שיש לי כתם בBDI ולא ניתן לפתוח לי חשבון.

אני מבקשת למחוק את הכתם שנעשה לי בbdi וחד משמעית משפיע על הצלחת העסק שלי. כרגע אין לי חשבון באף בנק חוץ מבנק הדואר וזה עושה לי נזק גדול. אין לי שום חובות לאף אחד ונעשה לי עוול גדול.

close