עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

הוספת תגובה ל - עקיצת צ'ק ביטחון בדירת 4שותפים הנדרסון1
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
08/06/2019 20:49
שלום רב: חתמתי חוזה שוכר מחליף עם שותף רביעי יוצא בדירת שותפים של ישראל בשם הבעלים של הדירה קומה4 רחוב הנדרסן1 עלבך1500שקל לחודש עולל כל ההוצאות.
השוכר היוצא קיים איתי חוזה ואמר שהוא חתום מול ישראל הבעלים של הדירה ואני צריך להעביר לו 3צ"קים +צ'ק ביטחון על סך3000₪
החוזה היה שותף בדירת4חדרים מרושתת הרוסה ומוזנחת משנות ה70 חדר הרוס קירות מקולפים וקניתי מהשוכר היוצא את ריהוט החדר400₪
לאחר סיום החוזה שהתחיל חודש לפני הסיום ביקשתי את הצ'ק ערבות דורי השותף מקורב לישראל הבעלים וטובי השותף היוצא דורי השותף מאבטח בקרייתהממשלה תלאביב.ועוד שותף שלישי ממוצא יהודי אסטוני עולה חדש מחופש לשחקן מקולי האוסטרלי צבוע לבלונדיני מתעסק בעניני ריגול מדינת -הודו רץ לפדות את כל הצ"ק כמו זכיתי בלוטו אחת הטענות שלו. שהיה צריך להחליף את דלת החדר בין900-3000 שקל כי היא ננעלה בצילינדר והיה צריך להחליף בחדשה.נתיך בלוח המפסק נשרף אז כל ההוצאות נפלו עליי לשפץ את הדירה הישנה על חשבוני.שיעור מתמתיקה ולא השותף הרביעי היה בחור מיבנה שגנב לי בגדים וציוד
האינטרנט ההיתי צריך להתחבר מחדש
3השוכרות המחליפות שנשארו עם בחור בשם דור המאבטח בשער קריית הממשלה תל אביב הם 3נשות קבע שמקבלות מימון צבאי שלם להשכרת הדירה על חשבון צ.ה.ל בבסיס הקריה בתל אביב
מבקש עזרה ביטלתי את הצ'ק הם פנו להוצאה לפועל ושם הם מנסים בלי בית משפט להפעיל לחץ ואיומים על ההורים .שגרים מולם .

close