עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

הוספת תגובה ל - אפשר לעשות שימוש בצ'ק ערבות?
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
31/10/2019 12:41
נכנסתי לדירה לפני שנה, החוזה שלי תכף נגמר עוד שבועיים.
במעמד החוזה נתתי לבעל בית צ'ק שרשום עליו ערבות בלבד. הוא ביקש מזומן, טען שערבות צריכה להיות מזומן. אז אמרתי לו שאני בחודש הבא אביא לו את הערבות ואת השכירות ביחד. יש לי את זה אפילו מוקלט בשיחת טלפון. אני לקחתי הלוואה מהעבודה כדי שיהיה לי לתת לו, ובעצם החלפנו, אני לקחתי אליי את הצ'ק ערבות, והוא קיבל את המזומן במקומו. עכשיו אני שבועיים לפני סיום החוזה, הזכרתי לבעל בית על המזומן שהוא צריך להחזיר לי, והוא טוען שאני לא נתתי לו כלום, למרות שהשמעתי לו את השיחה המוקלטת, שבה הוא דורש מזומן לערבות ושאני בדרכי אליו לתת לו את הכסף. הוא אומר שברגע שהוא משכיר את הדירה שאני נמצאת בה, הוא מחזיר לי הכל, וכשאני שואלת אותו, "את הערבות שלי?" הוא עונה לי שהוא לא יודע והוא לא זוכר. אני רוב היום בעבודה ולא יכולה להראות את הדירה לכל דייר בכל זמן שהוא רוצה, גם על זה הוא כועס עליי. אומר שבקצב הזה הוא לא יצליח להשכיר את הדירה, זה כאילו משתמע לי ממנו שאם אני כביכול לא מצליחה למצוא לו דייר, הוא לא מחזיר לי את הכסף.
אני ממש מפחדת שהוא לא יחזיר לי את הכסף, הבן אדם אטום, לא מוכן להקשיב להיגיון, אפילו לקול שלו בהקלטה של השיחה הוא לא מאמין. אנשים שדיברתי איתם אמרו לי לפנות לבית דין לתביעות קטנות, האם זה צעד לעשותו עכשיו או לחכות עד לסיום גמר החוזה? החוזה נגמר ב10.11.19

close