עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

הוספת תגובה ל - אולי עורכי הדין שלכם יעזרו
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
02/12/2019 12:22
אולי מישהו ידע לענות לי על זה...
לפני כעשר שנים גרתי עם הילד שלי בדירה שכורה ולאחר מספר שבועות הבנתי שהאזור נוראי ובפרט הבניין. החוזה נערך מול מיופה כוחו של בעל הדירה שהיה בחו"ל (לדבריו של מיופה הכוח שהיה בעלים של חברת ניהול נכסים) ופניתי אליו בבקשה לעזוב את הדירה. הוא קנס אותי בסכום של כמעט חודש מלא ואני עזבתי ועברתי לעיר אחרת. לא נערך חוזה חדש שמבטל את הקיים או הסכם חתום כלשהו. סמכתי עליו כי עבדתי אצלו תקופה מסןימת והוא היה אדם מוכר. הייתי נאיבית.
לאחר שבועיים כבר ראיתי שיש דיירים חדשים בדירה.
חשבתי שזה מאחוריי.
עד שמספר שנים מאוחר יותר פתאום הגיעו אליי מכתבי עיקול מהוצאה לפועל על ידי העירייה של אותה עיר, שיש לי חוב ארנונה על ארבע שנים!! ש"גרתי" בדירה ולא שילמתי.

בנוסף עוד כמה אלפי שקלים מחברת החשמל שאמנם לא ניסתה לעקל אך לא נתנה לי לרשום את עצמי באף כתובת.

לצערי באותה התקופה לא היו לי כוחות נפש להתמודד ופשוט נתתי לעניינים להתגלגל ולחוב לתפוח. אלה חובות כספיים גדולים...

לא היתה לי אפשרות לטפל בזה כל שכן לשלם.
כמה שנים לאחר מכן הגעתי לעירייה שם ושטחתי את הסיפור בפני המנהלת של הגבייה.

באתי לה מס כים שמוכיחים שבשנים אל. גרתי במקומות אחרים, עבדתי במקומות אחרים, בני היה רשום במוסדות לימוד בעיר אחרת ועוד.
שום דבר לא עזר ונאלצתי לשלם עשרות אלפי שקלים.

אני מרגישה לאורך כל הזמן הזה פראיירית ומרומה כי כנראה שפשוט המשיכו לגור שם על שמי ושמות הדיירים בעירייה לא שונו.
הייתי שמחה אם ניתן היה לטפל בזהץ להחזיר את כספי איכשהו ואולי אפילו לתבוע את אותו אדם.

אשמח לעצות של עורכי דין מנוסים.

close