עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

הוספת תגובה ל - עקיצה במגרש רכב
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
05/02/2020 10:40
רוצה לשתף אתכם במה שעברתי ומה שקרה לי בבאקה במגרש נסים ו מאיר וגם חברת פמה ו בלנדר
הסיפור הוא ככה אמא שלי הלכה להוציא רכב מי המגרש הזה היה לי יום הולדת ואמא שלי רצתה שאני אחליף את הרכב של רכב ל חדש אבל המצב שלנו לא כל כך כי אני נכה וחי על קצבת נכות ואני לא עובד הלכנו למגרש אני ואמא שלי אמא שלי סגרה על הרכב ולקחה את הרכב אני ישבתי עם מאיר שהוא בעל המגרש והתחלנו לדבר על העניין הרכב שאני מעוניין בו ואז אמרתי לו סקודה אבל מה לבנה -2017 ככה סגרנו על העסקה שאני רוצה סקודה 2017 בצבע לבן דגם מפואר שאלתי אותו מה המחיר שלה ואז הוא ענה לי 61000 אז אני נכנסתי בהלם אין לי את הסכום הזה אמר לי אל תדאג יש לי דרך איך להוציא לך את הסכום הזה וגם לתת לך עודף ממנו אמרתי לו אין בעיה כל עוד זה חוקי וזה אפשרי והרכב יש בתוכו ביטוח מקיף אז אני אין לי בעיה לשלם כל חודש 1000 לחברת פמה אז אתחיל לעשות את העסקה הוא עשה לי וידאו לחברת פמה שאני מסכים על הלוואה ואני עומד בתנאי ההלוואה ואז חברת פמה אשרה את העסקה עשינו את העסקה פתאום זה לא הרכב שהיה מדובר עליו נתן לי רכב בצבע שחור סקודה 2015
אמרתי לו אני לא רוצה את הרכב הזה אמר לי תיקח אותו ליומיים תנסה אותו ואז שאלתי אותו יש בטוח הוא אמר לי כן יש לך ביטוח מקיף ואז אמרתי לו אבל עדיין אני לא רוצה את הרכב הזה הוא אמר לי שהוא הזמין 25 רכבים חדשים ויש בהם סקודה ואמר לי בראשון לראשון אתה תקבל את הרכב שלך החדש
לפני ראשון לראשון אני מתקשר אליו שואל אותו מה עם הרכב הוא מתעלם אומר לי אני אחזור אליך אני אחזור והוא לא חוזר מתעלם מהסיפור אז התקשרתי לשותף שלו שקוראים לו נסים שאלתי אותו אמרתי לו מה לגבי הרכב שלי אז הוא אמר לי אני לא אוהב שמפתחים לך הבטחות אני לא אחראי אתה סגרת עם מאיר תדבר עם מאיר בסדר ככה הייתה השיחה איתו הלכתי למגרש שלהם היא שם מאיר אז שאלתי אותו מה עם הרכב ומה עם העסקה אפשר לדעת מה עשית לי בעסקה ואז הוא הכניס אותי למשרד שלו התחיל להסביר לי שהוא לקח מחברת פמה 70 אלף שקל ואני צריך להחזיר כל חודש אלף ומאה המחיר של הרכב 61 ונתן לי 9000 מזומן וככה הוא אמר לי
אז אני אמרתלו רגע אני לא רוצה הרכב הזה אז הו אמר זה לא קשור הרכב הזה לא שלך זה זמני לקחתי הרכב ויצאתי
הגעתי הביתה מתקשרים אלי מי חברת פמה ואומרים שאין לי בטוח ואם אני לא עושה בטוח אז מחייבים אותי אז התקשרתי למאיר הסברתי לו מה שהם אמרו לי אמר לי אל תתייחס זה סתם שטויות אמרתי לו מאיר אני רוצה לדעת מה עשית לי ואיפה הביטוח שמדובר עליו אני עכשיו מחזיר את הסקודה שנתנת לי ואני לוקח את הרכב שלי הישן עד שיגיע את הרכב החדש שהבטחת לי פה ואז הוא אמר לי בסדר החזרתי את הרכב יש לי תמונות שחזרתי לו את הרכב שמתי את המפתחות מעל הגלגל כמו שהוא ביקש ממני ולקחת את הרכב של הישן והלכתי הביתה מה קרה אחר כך אני בנתיים יודע שהוא לקח רק 70 אלף הלוואה לא ידעתי איזה קומבינה הוא עשה עליי איזה גניבה הוא גנב ממני ואני בסך-הכל 21 שנים ונכה ולא יודיע לכתוב עברית ו לקרות וגם חשוב להגיד שאני עכשו כותב דרך הרמקול
הם עשו עליי קומבינה
הלכתי לבנק בשביל לבדוק כמה דברים ואז אני נציגה שם מכירה אותי טוב אומרת לי אמיר יש לך הלוואה חוץ בנקאית אז אני אמרתי לה אין מצב איך זה ומאיפה וכמה ומתי אזי אמרה לי מחברת בלנדר על סך 15 אלף ואז אני אמרתי לה אבל אני לא לקחתי אמרה לי תתקשר ותבדוק נתנה לי את המספר שלהם והתקשרתי לחברת בלנדר יש לי שיחות מוקלטות איתם שאלתי אותם אמרתי להם יש לי הלוואה אצלכם אמרו לי כן על 15000 אמרתי להם אבל אני לא נתתי אישור ולא קיבלתי את ההלוואה אז איך זה יכול להיות אז אמרו לי שזה הלוואה הלכה למגרש על עניין של רכב אז אני אמרת להם את מחברת פמה אמרו לי לא בלנדר אני עדיין לא מבין מה היה ואז התקשרתי למאיר שאלתי אותו מה זה חברת בלנדר ואז הוא ניתק לי בפרצוף אחר כך מתקשר נסים מה אומר לי הוא אומר לי אם אתה רוצה הרכב הישן בוא תיקח אותו זה המחיר שלו 70,000 ואחרי שעשו את הקומבינה כבר אם אתה לא רוצה אני יכול להביא לך את הסקודה שאתה רוצה אותה ואז אתה צריך להוסיף אני עדיין לא הבנתי על מה מדובר אז הלכתי למגרש אצל מאיר עוד פעם אמרתי לו מאיר אתה לקחת מפמה 70 אלף ומה זה בלנדר אז הוא אמר לי תקשיב אני לקחתי מחברת בלנדר 15 אלף
ו מחברת פמה 64 אלף אז אני אמרתי לו אתה נתנת לי 9 נשאר עוד 6000 כי הסכום של הרכב 61 ואתה לקחת את 15 אלףמי בלנדר למרות שאני לא יודע בזה אז יש 6000 שנעלמו איפה הם ואיך אתה עושה עסקה בלי אישור ממני ואז הוא אמר לי אני לא צריך את האישור שלך ואמר לי שהמחיר של הרכב צבעים לא 61 ואחד הו עבד עלי אמרתי לה שתבטל את העסקה כי קודם כל לקחת הלוואה 15 אלף שקל בשם שלי בלי אישור ממני דבר שני זה לא הרכב שאני רוצה דבר שלישי אני כבר לא רוצה לתעסק איתך
ואז הוא אמר לי אתה צריך לשלם קנס ביטול עסקה אמרתי לו אין בעיה שילמתי 1700 שקל ויש לי צילום ואז הרכב ואת ההלוואה ו הכסף של הביטול אצלו לא אצלי הו לא רוצה לשחרר הרכב מעל השם שלי הו לא רוצה לתת לי את הרכב וגם הכסף הו מסנין אותי מתעלים ממני למה כי החברה איתו בקומבינה שהוא עושה חברת בלנדר טוענת שיש העברת בעלות אז אני אמקתי להם הרכב לא איתי והגשתי תלונה במשטרה כי גם העברת בעלות לא חתמתי עליה וכל דבר קורה לרכב הו עלי אז התקשרתי לחברת פמה וגם לא עזרו שלחו אתי למנהל איזור קוראים לו עדין דיברתי איתו חצי שעה והספרתי הכל הו אמר שהם תמיד עושים את זה וזה מוקלט אצלי ואמר שהוא מטפל בזה אז הסכמנו לעשות פגשה עם המגרש הלכנו לש הו ישב על הבלפון שלו לא מענין אותו ומאיר אומר לי תשלמלי 15 אלף אני יוצי אותך מזה אני בכיתי נשברתי איך הם יוכלים לעשות דבר כזה והם יודעים המצב שלנו אני מאוד שבור אני ניסיתי להתאבד כי אני לא מרגיש שיש בטחון אם החברה בעצמה עשתה את הקומבינה הזאת אז מה יותר מזה שני החברות בסופו של דבר לא רוצות לעזור הרכב עדיין לא איתי הכל עומד באמצע וחוץ מזה חשוב לי להגיד שקיבלתי הרבה הרבה איומים ממנהל האיזור ומי בעל המגרש שניהםישלי את כל הפרטים הקלטות תמונות שיחות כל דבר אפשרי עשיתי אותו צילמתי אותם הקלטתי אותם ו שלחתי לשני חברות אבל זה לא עוזר אני מבקש עזרה שלכם כי אני לא יודיע לאן לפנות ואין לי כסף לעורך דין אני מאוד מאוכזב
חשוב להגיד שהם זיפו תלוש משכורת ושלחו אותו לחברת פאמה כדאי שתאשר על הלוואה כתבו שאני עובד מנהל ברמי לוי והמשכורת שלי מ 10 עד 15 אלף למרות שאני נכה ואני רק מקבל 3000 זה חוץ מי שאני חייב שכירות הם אמרו לחברה שיש לי בית פרטי
וגם מבחינת חוק אסור לשחרר רכב מחברת פאמה בלי שיהיה ביטוח מקיף הם הביאו בני אדם שילמו לו 600 ועשה ביטוח לשעה יעני הכל קומבינה בקומבינה ואני כרגע תקוע לא יודע למי לפנות ומה לעשות המשטרה כולם יודעים מתי מתחילה לעבוד אחרי שהם הורגים אותי כבר אחר כך המשטרה מתחילה לעבוד + עורך דין פשוט מאוד אין לי כסף לשלם לו ועדין אני מחכה אני מבקש כל עזרה אפשרית ........
חשוב להגיד שהו הציע לי לעקוב אחרי בחורה שהיא קנתה מאצלו
אני לא הסכמתי
והיא מחריש יש לה גיב הוא עוקב אחריה שתיזהר ממנו כי הוא מצלם אותה עם מי יוצאת ומי חוזרת
תודה לכם ותזהרו מי האנשים האלה...

close