עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

הוספת תגובה ל - עיקול על חוב שלא קיים
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
03/05/2020 13:54
האם יש מה לעשות מול רשות המיסים, במידה ושולחים לי שוב ושוב עיקול על חוב שלא קיים?

שילמתי לפני כמה זמן מס רכישה על דירה, יש לי אישור בכתב מסניף מיסוי מקרקעין שבו שילמתי את המס.

לפני כמה חודשים התחלתי לקבל הודעות עיקול על המס הזה, פניתי לסניף- יש לי אישור מהם בכתב עם חותמת שאין חוב ואין עיקול, וכן מכתבי הסרת עיקולים לכל המקומות שנשלחו עיקולים.

כמה שבועות לאחר מכן- קיבלתי שוב הודעות עיקול, על אותו חוב.

פניתי במייל לשירות ויש לי התכתבות במייל בה אישרו פעמיים שאין לי חוב ואין עיקולים.

ביום חמישי קיבלתי שוב (!) הודעת עיקול, על אותו חוב שלא קיים, שעליו כבר יש לי אישורים מהסניף ומהשירות שלהם- שאין עיקולים ושאין חוב.

אני מבינה עיקולים על חובות, אבל עיקולים על שום חוב ורק טעות במערכת זה מטריד, שלא לדבר על משפיל מול מעסיקים קודמים שמקבלים את המכתבים האלו- גם מעסיקים מהעבר הרחוק ואפילו חברה אחת שאני לא מכירה ומעולם לא עבדתי בה.

מעבר לכך- אנחנו לקראת לידה ראשונה, זה ממש ממש ממש לא הגיוני שכל שני וחמישי יעקלו לי חשבונות ויחסמו אשראי כשאני כל רגע צריכה להגיע לחדר לידה- כשאין לי חוב! על סמך מה מעקלים חשבון שצריך להיכנס לתוכו מענק לידה?

אם היה לי חוב, ניחא- אני מבינה שזו בעיה שלי... אבל שילמתי הכל כחוק ואין שום חוב, מדובר בטעות שכבר אושר בכתב שאין שום הצדקה לעיקול.

מאחר שזה נמשך כבר 3-4 חודשים אני תוהה אם יש טעם לפנות עם מכתב מעורך דין, או שמול רשות המיסים זה קרב אבוד מראש? הרי הטעות היא כנראה במערכת עצמה... יש מה לעשות?

*כבר הייתי בסניף לטפל ואמרו שלא יקרה שוב ועכשיו הגיעו עוד עיקולים.

close