עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

הוספת תגובה ל - הסכמות על סגירת תיק פשיטת רגל
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
17/05/2020 08:10
בתאריך 23/4/18 הגענו להסכמה עם המנהלת המיוחד בתיק לביני אצל השופט לסגירת תיק של פשיטת רגל - להלן פרוטוקול השופט: הצדדים הגיעו להסכמה כי כנגד העשרת הקופה בסכום של 80,300 שח אשר ישולמו באמצעות קרן השתלמות נזילה ותוספת של 8,800 שח אשר ישולמו בתשלומים חודשיים של 800 שח , יהיה החייב זכאי להפטר , הסכום המוסכם יאפשר חלוקת דיבידנד בשיעור 100% לנושים שתביעות החוב שלהם אושרו , בנוסף להוצאות ההליך . 2. להלן פרוטוקול המנהלת המיו חדת : הגענו להסכמה לפיהן החייב יסלק את מלוא החוב לנושיו , זאת לאור הפחתת מצבת הנשייה המאושרת בשל דחייתן של שתי תביעות חוב , מצבת הנשייה המאושרת עומדת כעת על סך של 73,603 כאשר לחייב קרן השתלמות נזילה של 71,464. היתרה תושלם באמצעות 11 תשלומים שווים שלא יפחתו מ 800 שח לחודש , לא נתנגד להקדמת התשלומים . (עד כאן הפרוטוקולים ) 3 , מה שקרה בפועל הוא שעד שמנהלת המיוחדת החליטה למשוך את קרן ההשתלמות כבר היו בקופה 94 אלף שקלים , 23 אלף שקלים יותר ממה שהיה בזמן המשפט , לאחר שהיא משכה את הקרן ציפיתי להחזר מלוא הסכום העודף , אך להפתעתי היא החליטה שהיא מחזירה לי רק 9300 שח לאחר ׍ ישוב שהיא עשתה שבו היא גם חשיבה את שכר הטירחה וכל הוצאות המשפט , אף על פי שבפרוטוקול המשפט כתוב במפורש שהסכום הוא בנוסף לשכר הטרחה . כמו כן היתה לי אפשרות לשלם את כל 8800 השקלים בתשלום אחד אם הייתי יכול , אז אם ככה התיק היה נסגר מזמן והיא לא היתה מושכת את ההפרש של הכסף . שאלתי האם זה נראה תקין כל העניין הזה ואם לא האם ניתן לעשות משהו , אני הפסדתי כאן 14000 שח יותר ממה שאני אמור לשלם על פי החלטת השופט .

תודה רבה לעונים.

close