עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

הוספת תגובה ל - תסבוכת כלכלית במשפחה
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
30/06/2020 11:34
אני ובעלי לא בקשר אם המישפחה שלו כמה שנים גם ביגלל ההיתנהגות שלהם וגם ביגלל שהאבא סיבך את בעלי
בעלי ליפני שהכרנו אבא שלו היה ללא עבודה והמצב הכלכלי בבית לא היה משהו אז הוא אמר לבעלי לבוא לעבוד איתו וליפתוח עסק עצמאי על השם שלו וכמובן שבעלי אם הלב הטוב והרחמן שלו עשה זאת
אבל מה שהוא לא ידע שזה עד היום יגרור אותנו לחובות ובלאגן כיום אני ובעלי אם שלושה ילדים קטנים וברוך השם לא מחסירים להם דבר קודם הם אחר כך אנחנו ובאמת תודה לשם על הכל
ואז האבא ביקש שהכל יהיה רשום על שם בעלי מס הכנסה מע"מ ביטוח לאומי צ"קים הכל מהכל פתח חשבון בנק על מנת שהכסף יכנס לחשבון הזה שהוא פתח על שם בעלי גם שבעלי עבד איתו הבטיח לו שישילם לו אז ממש לא כסף הוא לא ראה היה מקציב לו כמו דמי כיס לילד קטן ומפה ניגמר הסיפור ושאני ניכנסתי לתמונה אמרתי לבעלי מה זה החיים האלה מה עשיתה הוא אמר לי מה אני יעשה ניסיתי לעשות טוב ותיראי מה יצא סכין בגב הכניס לי ואז האבא לקח הלוואה של 60 אלף על מנת ליקנות סחורה וברזל לעבודה ואז לא היה עבודה אז דברים חוזרים וליפני שדברים חוזרים קונה רהיטים ומלא מלא דברים מהצ"קים של בעלי ואז אין עבודה אין הכנסה לכסות תמינוסים ותהוצאות שנירכשו וה60 אלף שהוא לקח על שם בעלי הבנק נתן לאבא לקחת כי ככה זה שמכירים והופ מ60 אלף קפץ ל90 אלף ביגלל שלא היה כיסוי בחשבון אז הריביות עולות
בעלי עזב אותו ועדיין החובות והבלאגן קיימים ואז בעלי ניכנס למקום עבודה כשכיר והופ מקבלים משכורת ומבינים שצריכים לחיות אם חצי משכורת ויש תינוק קטן שרק נולד מה עושים כלום מיתמודדים ובוכים למה זה מגיע לנו טוב אחרי מאמצים רבים עפנו מהאזור שלהם וכמה שיותר להיתרחק מהמישפחה המגעילה הזאת ואז שהבן היה בן שנה ומשהו ומשהו התחלנו להגיש מיסמכים לעורך דין שיסדר לנו איחוד תיקים ושנשלם סכום מסויים כל חודש קבעו שנשלם 800 שקל בחודש והאבא אמר לבעלי מתוך טיפשות על תשלם להם וככה הם יראו שאין לך ההפך אני אמרתי לאבא למה אתה אומר לו ככה ההפך ברגע שהם יראו שאנחנו מיתאמצים לשלם הם רואים את זה אחרת נכון זה סכום מטורך לחיות אם חצי משכורת שיש לך לשלם חשבונות והוצאות אבל מה נעשה כל הזמן הזה האבא לא היה מוכן אפילו להיתאמץ ולנסות להיתאמץ ולשלם תחובות שהוא עשה על בעלי וביגלל שהאבא אמר ככה ומילא לבעלי תמוח על זה וחירפן אותו שלא ישלם החוב עלה ועלה ועלה וטפח היום אנחנו משלמים כבר 6 ומשהו שנים שוברים ב2019 היינו משלמים 2000 שקל שוברים כל חודש ואנחנו היום אם שלושה קטנים שמיתוכם תינוק קטן ואז כבר די הכוחות מתחילים להיגמר אבל לא מוותרת אני לא יתן שבעלי ישבר הלכנו לעורך דין הגשנו בקשה להפחתת הצו תשלומים בימקום 2000 שיהיה פחות ותודה לאל אישרו לנו ואני מציינת כל זה וזה לא חובות של בעלי בעלי אדם טוב הוא פעל לפי הלב לא פעל לפי הראש
זה מישפחה מאוד לא נורמטיבית אני מיתביישת שיש מישפחות כאלה אנחנו ניתקנו קשר איתם לא רק ביגלל החובות בגלל שלא הסכמתי שהילדים שלי יגדלו למשפחה כזאת קללות צעקות פגיעות הכל מנעתי מהילדים שלי לעבור את מה שאני ובעלי עברנו איתם ופשוט החלטנו שאנחנו מיתרחקים ועוברים מהמקום ובונים תבית שלנו בילעדיהם וכך זה היה וברוך השם תודה לאל עד היום אני בתור כלה כיבדתי די ויותר ספגתי השפלות כללות מצד חמתי גיסות וגיס ואיום לרצח מגיסי יש הקלטות ויש הכל ואני לא יסכים שהילדים שלי יהיו חשופים לדברים כאלה אני מגיל 17 וחצי אם בעלי הם לא אהבו אותי לא קיבלו אותי וניסו להרוס תזוגיות אבל אני אישה חזקה ואני לא יתן לאף אחד להרוס לי תבית וכן אני נילחמתי על בעלי וכמובן שזה הדדי ברוך השם כרגע אנחנו בתהליך של מתן הפטר לימחוק תחובות של האבא של בעלי שזה בכילל לא חובות של בעלי ליפני שנתיים האבא והבן הקטן הלכו וזייפו חתימות על שם בעלי
אתמול הגיע החלטה מהוצאה לפועל שהם צריכים עוד כמה מסמכים ואז נוכל להגיש שוב הבאנו הכל חוץ מדבר אחד שהאבא לא מוכן לשתף פעולה חתימה של האבא בכתב הוא מול עורך דין שזה חובות שלו ולא של בעלי היתקשרתי והלכתי אליהם אתמול והם לא יודעים על מה מדובר היתקשרתי לאבא והוא אומר אני לא מבין מה אתם רוצים אני לא יתן שום הוכחה תעשו מה שאתם רוצים זה לא מעניין אותי ואז דיברתי אם האחות הגיסה ואמרתי לה שאנחנו כניראה ניפעל בדרך כזאת או אחרת של תביעה ואז היא אמרה לי זה צרייך להיפטר מול האבא והבן אז הינה פיתאום אתם מודים בזה הרגע אמרת שאת לא יודעת על מה מדובר והאבא אמר לבת תגידי לה שבמידה והם רוצים פיתרון שזה יהיה מולי ומול הבעל שלה בליעדיה כיאלו ללא הנוכחות שלי ואני אמרתי לה מה זה בילעדי אני ובעלי אנחנו כאחד שנינו משלמים תחובות של אבא שלך ביחד אין דבר כזה לבד להגיע אמרתי לה בעלי לא מוכן ביכלל ליראות אותו ודרך אגב היה לך מספיק זמן לעשות תצעד הזה שאתה בתור אבא איך אתה ישן בלילה ויודע שהרסתה לבן שלך ולאישה שלו ולילדים שלהם תחיים
הוא לא צרייך את בעלי בישביל זה הוא פשוט העמיד עובדה לבוס של בעלי הוא אמר לו שאם הוא רוצה שאני ישלם לו שיהיה קשר ואז סליחה למה ניראלך שאני יחשוף תילדים שלנו למישפחה כזאת שכל היום רק קללות וניבולי פה וצעקות יש שם הייתי חזקה ופשוט עפנו מישם כמה שיותר מהר אני לא יחשוף תילדים שלי למישפחה כזאת שכל היום טינופת ודברים אלאיסטר יש שם
האבא בקיצור לא צרייך את בעלי במידה והוא רוצה לשלם יענו כמו שהוא אומר 6 שנים עברו למה אתה לא עושה את זה אף אחד לא יעמיד לנו אולטימטום זה לא חובות שלנו במידה וזה היה חובות שלנו לא היינו פונים אליכם אתה יכול ללכת להוצאה לפועל ולהגיד באתי לשלם חוב שעשיתי ויצרתי לבן שלי ולהביא את כל הסכום שנישאר אנחנו עד היום שילמנו בין 70 ל80 אלף ודי כמה אפשר להמשיך ככה
היום האבא עצמאי עובד מכניס הכנסה גבוה לא חסר להם כלום ומה אנחנו אם חובות שלו מה יהיה מה עושים ממש קשה לנו כבר באמת ותודה לאל שוב לא חסר לילדים שום דבר ובעזרת השם לא יחסר כי אנחנו נילחמים אבל די מגיע העשירי משלמים מה שצרייך ושבאים לשלם תהוצאה לפועל כואב לנו סורי על האורך יש עוד הרבה דברים אבל כרגע בחרנו לירשום רק על זה זה מישפחה מאוד לא נורמטיבית
תודה

close