עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

הוספת תגובה ל - חוב לחברת ביטוח
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
09/07/2020 09:09
הי!

רציתי להתייעץ לגבי חוב בחברת ביטוח. וצווי עיקול שהוצאו על מכוניתי וחשבון הבנק שלי. כתוצאה ממעבר כרטיס אשראי (כנראה) נוצר חוב של 500 שח. חברת הביטוח המשיכה לחייב 6 חודשים לאחר דחיית התשלום הראשונית. לטענתם נשלחה התראות לביתי - אך הם טעו במען (כן מוזנת אצלם כתובתי הנכונה. בשלב זה כנראה פנו לעורך דין. יש לו מסמך שטוען שלא הסכמתי לחתום לשליח על מכתב רשום ממנו בינואר האחרון. זה לא באמת קרה שלא הסכמתי לחתום על מכתב התראה ממנו ועל פסק דין. רשום שם ״על אף תחנונים״. מעולם מעולם . לא היה ולא קרה. בינתיים על החוב התווספו שכר טרחה של 1500 שח לעורך הדין ועוד כל מיני הוצאות ומ500 שח חוב לחברת ביטוח ביום בהיר אחר התברר לי שיש לי חוב של כמעט 2300 לעורך דין ובנוסף יש לי צווי עיקול מלשכת הוצאה לפועל. האם למישהו יש ניסיון עם מקרים כאלו? זה נפוץ? כמובן שאשמח לשלם את החוב שלי לחברת הביטוח אם יש להם זכות לחייב אותי 6 חודשים אחרי דחיית תשלום - בהנחה ואולי זה נועד להגן עליי שאשר מבוטחת ולא אגלה יום אחד שאין לי ביטוח. אבל לשלם לעורך דין אני אל רואה סיבה. טלפון אחד מחברת הביטוח כבר אז והייתי מעדכנת אמצעי תשלום. ובכלל כל הסיפור המומצא הזה שאני לא הסכמתי לחתום נראה לי ממש ממש חשוד.

אשמח ממש אם מישהו יודע מה עושים? האם אני צריכה לשלם לעורך הדין? האם זה תקין שחברת הביטוח פנתה לעורך דין?

close