עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

הוספת תגובה ל - הגעתי לבעיה עם חובות גדולים
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
08/09/2020 16:47
תמיד הייתי אישה חזקה והייתי בטוחה שלי זה לא יקרה.
התחתנתי מתוך אהבה גדולה לגבר של חיי שהיה אבא למופת, חברים ממש טובים לפני הנישואין .

הינו גרים בחולון במרכז החיים הכל היה נגיש קרוב למשפחה לחברים, עד שיום אחד הכל מתהפך. הוא מסתבך עם איזה שכן
עם המשטרה. קיבל מאסר בפועל. סרט רע שלא חלמתי עליו.

אני עם 4 ילדים עוזבת את המרכז כי לא עמדתי בתשלומים שהיו סביב כל ההסתבכות הזו. ההורים מכרו את הבית כדי לעזור.
מחאת האוהלים עבודה סביב השעון ומה לא .. נלחמת כמו לביאה .. מגיעה לשדרות שם הציעו לי מחייה .

כן צדקו שרדתי, עבדתי ימים לילות כדי להכניס אוכל הביתה .
למרות שכאן ההתמודדות היא אחרת המצב הבטחוני שלא חס עליי ועל הילדים שנתקפו בהתקפי חרדה והזדקקו לטיפולים פסיכולוגים. הם ילדים טובים לא יכולה לרגע להתלונן עליהם.

עבר זמן משתחרר הגבר שלי מהמאסר אחרי ציפייה כלכך ארוכה לו בבית ונופל לשתייה וסמים .

הבנתם נכון הוא לא חוזר אותו אחד
הרס עצמי של אובדן שליטה בעצמו
החלטתי שאי אפשר להמשיך לגדל את הילדים למציאות שאיתו, למרות שניסתי מוסדות גמילה וההתמודדות מולו הייתה קשה.

התגרשנו לפני שנתיים.
ידעתי שבעיה אחת נפתרה הילדים לא יראו את ההתנהגות שלו אבל הבעיות הכלכליות שלי התעצמו
חובות כספיים גדולים הצטברו יש עיקולים על החשבון בנק שלי.
הלבד הזה שאני נמצאת בו, ההורים כבר לא יכולים לעזור יותר כי עברו למקום שאומנם הבית זול אבל אין מקומות עבודה הם גם בגיל כזה שכבר אי אפשר לצפות מהם לשום עזרה.

המצב הלא נודע הזה שמתוך כל זה אני חייבת לשדר אופטימיות לילדים שלי שהם הרי הסיבה שבשבילה אני מתעוררת בבוקר.

המציאות כרגע שדרות הופכת העיר אדומה זאת אומרת שגם מסגרות לא יפעלו אז ארבעתם בבית ממחר.
החשבון בנק מעוקל.
הקורונה לא מקלה על המצב פיטרו אותי ממקום העבודה שלי. כל בקשה או פניה לרווחה לא נענת כרגע כי העובדים בבידוד..
רק המחשבה על זה ששבוע הבא
מתחילה לה שנה חדשה
עוד שנה של מציאות שאני לא בטוחה שאני יכולה לספק צרכים בסיסיים לקטנים שלי
שוברת אותי.

מבקשת לדעת האם יש לכם עורכי דין שיוכלו לעזור לי לעשות משהו בשביל להסיק את ההגבלות והעיקולים שאיתם אני מתמודדות ולעשות איזה הסדר חובות שאוכל לעמוד בתשלומים שלו.

close