עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

הוספת תגובה ל - מה אפשר לעשות בהליך?
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
24/01/2021 08:58
אמא שלי קיבלה תביעה משפטית, והליך הוצאה לפועל מבעלת דירה ששכרנו לפני כשנתיים. בעלת הדירה תובעת אותנו על כך שעזבנו את הנכס 3 חודשים לפני תום החוזה. הסיבה לעזיבתנו הייתה, שיפוצים של שכנים מקומה מעלינו שגרמו לתאונות חמורות ולפגיעות בדירה שבה אנחנו גרנו: חלק מהתיקרה באמבטיה נפלה (מדובר בחתיכת קיר שהייתה יכולה להרוג את מי שנמצא בחדר), והייתה הצפה בכל המטבח והסלון במשך שבועיים עקב התפוצצות צינור מים של השכנים (יש לנו תיעוד בתמונות). באותו הזמן, אמא שלי יצרה קשר טלפוני עם בעלת הדירה ואמרה שבכוונתה לעזוב מייד את הדירה ( שלושה חודשים לפני תום החוזה). בעלת הדירה חשבה שהדברים נאמרו ברגע של סערת רגשות עקב המאורעות, לכן לא התייחסה ברצינות לבקשתה של אמא שלי ואמרה 'כןכן'. בחלוף שלושת החודשים מאותה שיחה, אני ואמא שלי פינינו את הדירה (אני הייתי בת 20) ובעלת הדירה החלה לאיים על אמא שלי. היא תובעת מאיתנו החזר על שכר דירה בסך שלושה חודשים, בנוסף לשיפוץ שהיא ערכה בדירה בסך 22000. מדובר בנכס ישן, נכנסנו לדירה לפני 8 שנים, כשהיא הייתה לא משופצת. השארנו אותה מסודרת ונקייה, כפי שקיבלנו (יש תמונות). לאמא שלי אין כסף לשכור עורך דין שיוכל לתמוך בה בהליך המשפטי הזה או אף לייעץ במשהו. בטח שאין לה את הסכום שבעלת הדירה דורשת ממנה היום. בבקשה, אם למישהו יש המלצה מה ניתן לעשות בעניין

close