מנוהל על ידי לירון שיר משרד עורכי דין

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות


פורום פשיטת רגל

הוספת תגובה ל - קומבינות?!
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*


*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
19/03/2022 19:34
אני לאחר חקירת יכולת כלכלית אצל הנאמן.
לציין כי עורך דין אחר ממשרדו עשה לי את החקירה הכלכלית ולא הנאמן שמונה בתיק שלי. מהשאלות שנשאלתי הבנתי שהנאמן לא עשה את המוטל עליו לברר את הדברים לפני שהוא זימן אותי לחקירה.

בתום החקירה ביקשתי את הפרוטוקול ונאמר לי שהם לא נותנים עותק ממנו בתום החקירה ועלי לעלות בקשה מול הממונה על מנת לקבל את הפרוטוקול של החקירה (לפני שהגעתי לחקירת היכולת הכלכלית קראתי על העניין שהם לא מוסרים את פרוטוקול החקירה עד שהם לא מסיימים לבצע את החקירה הגלויה והסמויה וזה יכול לקחת לפחות 6 חודשים).
בתום חקירת היכולת קיבלתי את הפרוטוקול כדי לעבור עליו ולוודא שכל הדברים נרשמו ואין טעויות ולתדהמתי 3/4 מהדברים שנרשמו בפרוטוקול היו שגויים ונאלצתי לתקן אותם.

מלבד זאת הנאמן רשם תגובה לגבי צו התשלומים והעביר זאת לממונה ולתגובתי וזאת בטרם ביצע כל חקירה כלכלית גלויה וסמויה ולפני בכלל שזימן אותי לחקירת היכולת. הוא התבסס אך ורק על הדברים שב"כ של הנושה רשם בתצהיר שהגיש לבית המשפט בעת הגשת הבקשה לפתיחת הליך חדל"פ נגדי.
התצהיר של ב"כ של הנושה שיקרי לחלוטין ואינו מגובה כלל במסמכים רלוונטיים.

מכל הדברים שציינתי הרושם שמתקבל הוא ששוב ב"כ של הנושה מנסה לעשות קומבינות בשיתוף פעולה עם הנאמן והממונה למרות כל המסמכים שהוצגנו בפניהם.
כמו-כן יש עוד מספר דברים שהממונה הציע והם באים לפגוע בי מבחינה בריאותית במלוא מובן המילה.
במצב המתואר כיצד הייתם ממליצים לי לפעול?
 
close