פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא הלוואה עם ריבית של 48% שנתי! - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
הלוואה עם ריבית של 48% שנתי! - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
02/12/2017 21:55
הייתי זקוק להלוואה בגלל חובות שנקלעתי אליהם. יצרתי קשר במודעות באינטרנט,החזרו אלי מ best price הנציג שלהם לקח ממני פרטים ולאחר בדיקת הנתונים אמר לי שהבקשה שלי אושרה. ואז המשיך ואמר שהם עובדים עם הבנקים וזה הלוואות עם ריביות בנקאיות ולמען התקנון הוא מחוייב לומר לי כי השירות הוא בעלות של 790 ₪ ואני יכול תמורת זה להשתמש בשרותיהם אם אצטרך בחצי שנה הקרובה.

הייתי זקוק לכסף ואמרתי כן. תוך כדי השיחה הוא שולח לי קישור שבו אני צריך לחתום על חוזה. חתמתי. עניין של שתי דקות שיחה. רק לאחר ניתוק השיחה קראתי את החוזה והיה כתוב שם שגם אם אני לא מקבל דרכם הלוואה (הם רק שולחים את הפרטים שלי ומקבלים הצעות להלוואה), עדיין אצטרך לשלם 790 שח. התקשרו אלי חברות שהציעו לי ריביות חודשיות של כמעט 4% שזה 48% שנתי! שוק אפור...

האם אני יכול לבטל את החיוב באשראי כי הם הטעו אותי? זה קרה לי לפני שבועיים וכול השיחות מוקלטות אצלי.

תודה

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: הלוואה עם ריבית של 48% שנתי! - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close