פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא הבטחה להלוואה ללא ריבית - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
הבטחה להלוואה ללא ריבית - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
06/02/2018 21:07
שלום!

בימים האחרונים רץ מבצע של דיינרס, על פי הפרסום ניתן לקבל הלוואה של 5000 ש"ח ללא ריבית למצטרפים חדשים.

חשבתי שזה יהיה נחמד להשתמש בכסף הזה להשקעה מכיון והוא ללא ריבית. פניתי לחברה, לאחר מילוי הפרטים קיבלתי סירוב לקבלת ההלוואה בטענה שהפרטים שיש להם עליי לא מאפשרים לי מתן הלוואה

ביקשתי את הפרטים שיש להם עליי שבגלל הם לא מעוניינים לתת לי (כי לי זה נירא מוזר אפרט בהמשך) את הלוואה והם מסרבים, אומרים שאין להם את המידע נגיש, דבר שסותר את הנאמר מקודם.

מה שמפריע לי בכל הסיפור הוא שכרטיס האשראי שלי הוא מבית כאל (שזה בעצם דיינרס) מנוהל אצלם והמסגרת לחשבון האשראי שלי גדולה בהרבה מאד מ5000 ש"ח ואפילו שליש ממנה לא תופס את המסגרת.

יותר מזה קיבלתי מאותו שירות לקוחות הצעה לקחת הלווה רגילה עם ריבית במסגרת האשראי שיש לי אפילו על סכום גבוהה יותר אך לא מוכנים לתת את הלווה במסגרת המבצע מאותו הסבר ושוב הדברים מאד סותרים

האם חוק איסור הפליה במוצרים תופס במקרה כזה כל עוד אין הסבר ממשי מחברת האשראי על סיבת הסירוב?

*את ההלוואה שיחררתי אך האם העניין חוקי? לפרסום משהו ולסרב לפחות לחלק מן הלקוחות בלי מתן הסבר ממשי?

תודה!!

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: הבטחה להלוואה ללא ריבית - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close