פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא לקוח שלא רוצה לשלם - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
לקוח שלא רוצה לשלם - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
13/03/2018 19:52
יש לי בעיה עם לקוח שלא רוצה לשלם...
בניתי ללקוח אתר לקורסים דיגיטליים ושהגיע הזמן לסגור את התשלום הסופי הוא אמר שיש לו הערות על האתר. ניסיתי לתפוס אותו כמה פעמים אבל זה לא עזר, אז הורדתי את האתר והעברתי אותו לסביבת פיתוח שלי (בחוזה כתוב שהחומרים יועברו אליו אחרי התשלום הסופי).

הוא טוען שעשיתי לו נזק עם לקוחות שהורדתי את האתר ובתגובה הבהרתי לו (בשיחה בוואטסאפ כי הוא לא עונה) שאני לא מחויב לבנות את האתר על הסביבה שלו, ושטכנית האתר לא שייך לו עד שהוא משלם את מלוא המחיר על האתר.

בשיחה נוספת הוא אמר שהוא יפנה לעורך דין על הנזק שנגרם לו. יש שני דברים שאני לדעת עליהם:

1. האם יש משהו בדבריו? בחוזה מצוין בצורה מפורשת שאני מעביר את החומרים אחרי התשלום האחרון, אבל במקרה הזה עבדנו על האחסון שלו. בנוסף לזה נראה לי לא הגיוני שהוא מתחיל לקבל לקוחות באתר שלו כשהוא טוען שהאתר לא גמור וגם שהוא לא סיים לשלם לי.

2. בגלל שזהו סכום יחסית נמוך (מתחת ל-2000 ₪) חשבתי להגיש תביעה קטנה או להתחיל בתהליך של מסלול מהיר בלשכת הוצאה לפועל, אבל אני לא מכיר את התהליך ואני לא יודע אם זה הדבר הנכון לעשות בהתאם לסיטואציה.

3. פרט לשם מלא, כתובת מייל ומספר טלפון אין לי עוד פרטים שלו. האם זה מספיק לתהליך כזה? ואם לא, מה אני יכול לעשות? (אם כדאי בכלל)

ניסיתי לציין כמה שיותר פרטים שיכולים להיות רלוונטי, מקווה שזה לא חפר יותר מדי. תודה רבה על העזרה

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: לקוח שלא רוצה לשלם - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close