פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא חייבת להתייעץ עם עורך דין - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
חייבת להתייעץ עם עורך דין - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
29/04/2018 15:42
אשתדל לא להלאות בפרטים אבל יש לי מספר שאלות:

1. האם אני יכולה להגיש תלונה במשטרה על חתימה מזוייפת (של הגרוש שלי) שזוייפה על מסמך שבאמצעותו אבא שלו רשם הערת אזהרה *על נכס שצריך לעבור אליי* במסגרת הסכם הגירושין וכרגע רשום ע"ש הגרוש? (הגרוש הצהיר מול עורכי דין שהחתימה מזוייפת ואף הגיש תלונה במשטרה בגין זיוף ואף הגיש תביעה לביטול הערת האזהרה אך לאחר שחבר לאביו בקנוניה חזר בו וטוען שכביכול לא היה זיוף למרות שקל לראות שהחתימות כלל לא דומות)

2. החתימה זויפה על גבי דף מדפסת רגיל הנושא כותרת" שטר חוב" ונכתב בו כי לבני הזוג חוב מתקופת הנישואים בגובה x. האם מסמך פשוט שכזה מאפשר רישום הערת אזהרה? האם אין צורך בהסכם, חוזה וכו?

2. בנוסף, עורך דין עשה אימות חתימה לחתימה מזוייפת נוספת על טופס 126 באמצעותה רשמו את הערת האזהרה.
האם אני יכולה לתבוע את עורך הדין פלילית? אזרחית? האם אני יכולה לשלוח לו מכתב מקדים ולדרוש פיצוי?

(אני כבר חמש שנים בבית משפט לאחר שהגשתי תביעה לביטול הערות האזהרה הלא חוקיות ועוברת גיהנום כי בשלב מסויים הבן חבר לאב בקנוניה וחתם על "חובות" לכאורה בגינם חטפתי תביעה נגדית בגובה של מליון ש"ח ).

3. עקב לחצי המשפט עברתי התמוטטות ואושפזתי כיום אני עם 50% נכות ו 100% אובדן כושר עבודה, האם אני יכולה לתבוע את האב בגין הנזקים שגרם לי? (עזבתי עבודה עם הכנסה גבוהה+רכב+++)

4. בזמנו הגרוש הגיש תלונה במשטרה נגד אביו ועורך הדין בגין הזיופים ואחרי שחבר לאביו ביקש מהמשטרה לסגור את התיק. האם יש לי אפשרות להוציא עותק מהתלונה? ואם לא, האם הם יכולים באמצעות קשרים להעלים מהמשטרה את התלונה כנגד האב ועורך הדין? (יש לי מס' תלונה).

5. האם אני יכולה לתבוע את הבן על סיוע לקבלת דבר במרמה, נסיון לעושק, קנוניה ולקבל פיצוי כספי?

עקב כל העינוי שעברתי וטרם נסתיים המשפט (ממש לקראת הגשת הסיכום האחרון) אם יש למישהו רעיון נוסף/אחר לתביעה כנגד מי משניהם לאחר ששכ"ט עו" ד ששילמתי עברה את ה 100,000 ש"ח, והמשפט כלל התמוטטות ואובדן כושר עבודה, רדיפה, קנוניה, מרמה, עדות שקר, אשמח לדעת.

סליחה על הפוסט הארוך והמתיש הזה.. והמון תודה

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: חייבת להתייעץ עם עורך דין - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close