פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא בעיה עם חברת השכרת רכב - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
בעיה עם חברת השכרת רכב - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
18/10/2018 10:01
בוקר טוב עורכי דין נכבדים - מקווה שזה המקום הנכון להתייעץ...

עקב מכירה וקניה של רכב חדש הייתי זקוק לרכב שכור למשך יום אחד.

בתאריך 02/07/2018 לקחתי מונית מבייתי והגעתי לסניף של חברת השכרת רכב כלשהי.
בקשתי רכב מסוג אופל אבל הנציגה בסניף אמרה לי שהוא עדיין לא מוכן ונקי אז היא נותנת לי יונדאי i20.
בצעתי את העסקה מול הסניף ושלחו אותי לחניון תת קרקעי שנמצא במרחק של 400 מטר מהסניף (קשה להגיע אליו - אין שלטי הכוונה חוץ מהסבר קצר בעל פה של הנציגה בסניף).

הגעתי לחניון ומוסר הרכב הלך להביא את הרכב מכביש ראשי שבו הרכב חנה.
המוסר מסר לי רכב מסוג יונדאי i20 מס' רכב xxxxxx מלוכלך מאוד חיצונית ופנימית, למרות שהנציגה אמרה לי שהרכב הזה מוכן ונקי. לקחתי את הרכב במצבו המלוכלך כי מהרתי לבסיס (יש ברשותי סרטון מקבלת הרכב).

במהלך השימוש ברכב נדלקה מנורה שחסר אוויר והתקשרתי לחברת ההשכרה שיעזרו לי להבין מה הבעיה (קיים תיעוד אצלי) ואיך מתמודדים איתה.

יום למחרת בתאריך 03/07/2018 בשעה 8:20 הגעתי למסור בחזרה את הרכב בחניון המסירה של חברת ההשכרה.
נציג חברת ההשכרה בחניון המסירה קיבל ממני את הרכב בחזרה, ביצע סריקה מסביב לרכב ובדק את הדלק.
לאחר מכן, הוא אמר לי שהכל בסדר ואני יכול לגשת חזרה לסניף לסיים את התהליך.

הגעתי לסניף והנציגה בסניף אמרה לי שאני צריך להמתין עד שיסיימו לבדוק את הרכב כמו שצריך ורק לאחר שהיא תראה במחשב שהכל בסדר וישחררו אותי.
המתנתי בסבלנות רבה במשך כ-20 דקות עד אשר הנציגה אמרה לי שהכל תקין, אני משוחרר, היא הורידה לי את החסימה של 3500 ש"ח מהאשראי שלי והיא תשלח לי את הקבלה במייל.
חשוב לציין שמהרגע שמסרתי את הרכב לבדיקה עד אשר שחררו אותי עברו כ-40 דקות.

קבלתי את החשבונית על התשלום שלי לחברת ההשכרה באשראי בסך 117 ש"ח.
לאחר כשעה מתקשרים אליי מהסניף ואומרים לי טלפונית שיש סדק בשמשה ואני נדרש לשלם על כך.
החזרתי לחברת ההשכרה רכב שמיש לתוך החניון של המסירה, הרכב נבדק ע"י עובדי החברה ושוחררתי רק לאחר שאמרו לי שהכל תקין.
בשיחה הטלפונית שמנהל הסניף דיבר איתי אמרתי לו שאני לא מאשר לחייב אותי על כך כיוון שהחזרתי רכב שמיש ולא אני גרמתי לכך.
לאחר מכן, הוא שלח לי תמונה של הרכב עם הסדק בשמשה כאשר הוא חונה בכביש ראשי שנמצא בשיפוצים שבו עוברות עשרות מכוניות, משאיות וטרקטורים באופן תדיר (אני החזרתי את הרכב לתוך החניון) ואמר שהוא לא צריך לשאול אותי ופשוט ישלח לי דו"ח חיוב על כך.

בתאריך 09/07/2018 (כשבוע לאחר העסקה) חברת ההשכרה חייבה את כרטיס האשראי שלי ב- 2,574 ש"ח בלי שאישרתי להם.

אשמח אם תוכלו לייעץ לי מה ניתן לעשות בעניין

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: בעיה עם חברת השכרת רכב - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close