פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא עיקול בנק מעיריית תל אביב - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
עיקול בנק מעיריית תל אביב - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
18/11/2018 08:58
שלום התעוררתי היום בבוקר וגיליתי שהחשבון בנק שלי מעוקל לידי עיריית תל אביב שאני לא תושבת בה כבר 4 שנים לתדהמתי גיליתי שהחוב זה אותו חוב ששילמתי לפני 3 שנים לא היה טעם להסביר את זה שעה לפקידה האטומה שתענה בפני שלעולם לא ניגשתי לעיריה ולא הסתדרתי את החוב כשהסברתי לה שיש לי בבית חשבוניות ושילמתי באשראי אמרה שזה לא יכול להיות ואשכרה גרמה לי לחשוב שאני מטומטמת שילמתי שוב את החוב כי כודם כל החשבון שלי מעוקל והיתי לחוצה להוריד את העיקול הגעתי הביתה ומה הפלא מצאתי את החשבוניות חייבת לציין שלעולם לא קיבלתי מהם שום מכתב התראה כי החוב בעצם לא היה קיים למרות שהיא תענה בפני היום שכל חודש שלחו לי התרעות
יש טעם לקחת עורך דין ולתבוע או להכנס לבד למלחמה מתישה איתם
כי בעיני זה לא טעות זה שיטת המצליח ואם לא היתי שומרת את החשבוניות לעולם אפילו לא היתי יודעת ששילמתי פעמיים
והמרתיח והעצוב זה הקלות הבלתי נסבלת שבה מעקלים לבנאדם את החשבון

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: עיקול בנק מעיריית תל אביב - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close