פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא ייעוץ מעורך דין מומחה לחובות - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
ייעוץ מעורך דין מומחה לחובות - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
02/01/2019 10:48
דחוף - זקוקה לאדם שמבין בנושאי חובות בארץ.
סליחה מראש שהפוסט מעט ארוך, אנחנו אובדי עצות!!
אנחנו מתחתנים באפריל ועכשיו אמא של הארוס שלי גילתה שהיא לא יכולה לחזור לארץ כי יש לה חובות שהצטברו במהלך השנים שלא הייתה פה.
הם ביצעו עלייה ב2006, ללא הכוונה או עזרה כלשהיא.
לפני כ5 שנים ההורים של הארוס שלי התגרשו, האבא לא שילם מזונות ולפני כמעט 4 שנים האמא חזרה עם שאר הילדים לארה"ב. שוב, ללא הכוונה או ידיעה על איך לעשות את הדברים באופן נכון...
החובות גדלו וכרגע הם עומדים על סכומים מטורפים שלא לה ולא לנו יש איך לכסות אותם..
או אפילו קרוב לזה...
מאוד מאוד חשוב לנו שהיא ואחיו של הארוס שלי יגיעו לחתונה מן הסתם, אבל אין לה אפשרות להגיע ושיאסרו עליה לצאת מהארץ בחזרה לארה"ב..
האם יש איזה שהוא פתרון להקלה בחובות? להסביר למישהו שהיא לא ברחה בגלל החובות ושלא התכוונה להשאיר אותם ככה? שפשוט לא ידעה?..
היא מוכנה לשלם, אבל אין לה את האפשרות לשלם את כל הסכום המלא...
בנוסף, אם יש אפשרות לקבל איזה שהוא הסדר אם מוכיחים שהיא לא חוזרת לגור פה אלא רק מגיעה לחתונה שלנו, למשך שבועיים???

אשמח אם תפנו אותי לגורמים המתאימים, תודה

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: ייעוץ מעורך דין מומחה לחובות - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close