פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא עיקול על חוב לבית חולים - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
עיקול על חוב לבית חולים - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
28/02/2019 13:49
היי, אשמח להתייעץ האם יש משהו שאפשר לעשות.
לפני כמעט חודש קיבלתי דואר רשום עם שליח עד הבית, מכתב מבי"ח שאומר שאני חייבת להם 830 על ביקור בלי הפניה לפני 4 שנים ואם לא אשלם תוך 30 יום זה יגיע לעיקול. בנוגע לביקור הזה, לפי האתר של קופת החולים שלי הייתי זכאית לחלוטין להגיע ללא הפנייה ואפילו היו צריכים לאשפז אותי לפי הנהלים.
מבירור עם הגזברות בביה"ח אין להם מה לעשות כי התיק כבר בהוצאה לפועל והקופ"ח שלי לא יוציאו התחייבות כי מרגע שזה בהוצפ זה יעלה להם הרבה יותר.
אחרי כמה ימים שוב מכתב עד הבית עם ביקור נוסף לפני 4 שנים גם.
העניין הוא שלא היה לחוץ להם לשלוח לי דואר רשום עם התראות הרבה קודם כדי שאוכל להוציא התחייבות מהקופ"ח, אבל הוצפ זה כן עד הבית.
לפי מישהי שעובדת בכללית ועוזרת להרבה במקרים כאלו במחוז אחר, כל המכתבים שקשורים לחוב לבי"ח אמורים להיות בדואר רשום כדי שלא יאבדו בדואר.
אם הייתי יודעת קודם שפתחו תיק בהוצפ ברור שהייתי מסדירה את העניין, אבל עכשיו מאוחר מדי להוציא התחייבות מהקופ"ח ובהכי פשוט זה לא הוגן.
האם יש משהו לעשות? אני מבינה שתיק שנפתח בלשכת הוצאה לפועל בעייתי לסגור, אבל אני באמת רואה את זה כבעיה של בי"ח שהתנהלו בצורה כזו.

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: עיקול על חוב לבית חולים - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close