פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא חברת התעופה WOW AIR שפשטה רגל - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
חברת התעופה WOW AIR שפשטה רגל - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
31/03/2019 12:15
הזמנתי כרטיסי טיסה לארהב בקיץ דרך wow.

כיוון שעל פי הפרסומים האחרונים הם על סף פשיטת רגל התקשרתי אליהם ודיברתי עם אחד הנציגים שאמר לי ששינו את התאריכים של הטיסה ושאני יכולה לבטל את הכרטיסים עכשיו ולקבל זיכוי מלא, או להסכים לשינוי ומקסימום לבטל אחכ ללא שום קנס.

שאלתי אותו מספר פעמים על מנת לוודא שזה באמת יהיה ללא קנס, ואחרי שהוא אישר לי, הסכמתי לשנות את כרטיסי הטיסה. רק אחרי השינוי הוא אמר שמדובר בתוספת של 450 פאונד על ביטול הכרטיסים.

כיוון שהחברה על סף פשיטת רגל אני תוהה מה כדאי לעשות. בכל מקרה אני מתכננת לבטל את הכרטיסים ולטוס דרך חברה אחרת.
השאלה היא האם כדאי לשלוח להם מכתב בימים הקרובים עם בקשה לביטול הכרטיסים ללא קנס (כיוון שזה מה שהנציג אמר לי בטלפון), או לחכות עם זה עד חודש לפני הטיסה ולראות האם יש ביטול של הטיסה ואוכל לעשות הכחשת עסקה דרך חברת האשראי.

הכרטיסים כוללים ביטוח ביטולים אם זה משנה במשהו.

תודה רבה

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: חברת התעופה WOW AIR שפשטה רגל - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close