פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא הזייה של חוב לכביש 6 - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
הזייה של חוב לכביש 6 - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
28/05/2019 09:40
אני פשוט מרגישה שאני עומדת לצאת מדעתי כבר !
לפני מספר ימים קיבלתי מכתב מעורך דין לגבי "חוב" שעלי לשלם לכביש 6 בגין חובות משנת 2015 -2013 , ראיתי שמספר הרכב עליו הם מדברים כבר לא בבעלותי ממשנה זו .
התקשרתי לכביש 6 שסרבו לתת לי מענה מכיוון שזה עבר לטיפול של עורך של עורכי דין .
התקשרתי לעורך דין שמטפל בתיק , לאחר הסבר מצדי שהרכב לא רשום על שמי ומעולם לא עשיתי מנוי בכביש 6 , אין לי שום צורך לנסוע בכביש 6 , אני אמא לשני ילדים קטנים שהמקסימום שאני נוסעת עם הרכב שלי זה לגן והביתה !
מהם נמסר לי " שזה בעיה שלי שלא ביטלתי את המנוי לכביש 6 ולמרות שהאוטו לא בבעלותי מחובתי היה לבטל את המנוי (שמעולם לא עשיתי ואם עשיתי אשמח להוכחה) בנוסף הם מסרבים לתת לי הוכחות שיש או שהיה לי מנוי .
לא מסמך חתום ע"י ולא שיחת טלפון מוקלטת .
הם פשוט מתעללים בי נפשית .. שיחות אחרי שיחות שלא ניתן לי מענה ראוי , לא הוכחות .
מתנהגים אלי כאילו אני פושעת .
מדברים אלי בזלזול והתנשאות נוראית .
אומרים לי שבמידה ולא אשלם את החוב תוך 14 יום (שעומד על 1,000 ש"ח) הם שולחים אלי הוצאה לפועל .
אני בן אדם שבחיים לא צבר חובות , מעולם לא הסתבכתי עם החוק , משלמת את כל התשלומים שלי בזמן .
אני פשוט כבר שבוע בוכה כי זה מרגיז שמאלצים אותי לשלם חוב שהוא לא שלי , לא נותנים לי מענה וגם לא אופציות אחרות .
ב 1,000 ש"ח אני מאכילה את הבית שלי כמעט חודש שלם .
גם ככה המצב במדינה קשה !
גם ככה בקושי רב סוגרים את החודש !
אני פשוט אבודת עצות !
לא יודעת איך להמשיך מפה כי כל השיחות נגמרות ב .. "זה המצב גברת תשלמי או ש.."

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: הזייה של חוב לכביש 6 - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close